Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Özge Uzun, Hadi Be’ye konuk oldu

Kültür Sanat

23 Ağustos 2017 Çarşamba 15:37:32

Özge Uzun, Hadi Be’ye konuk oldu

38 yaşında ki başarılı sunucu, Emre Saygı’nın sunduğu interaktif talk show programı Hadi Be programına konuk olurken, sorulan soruları da içtenlikle cevapladı.

Özge Uzun, Hadi Be'ye konuk oldu

Kariyeri boyunca pek çok kanalda spikerlik ve sunuculuk yapan sunucu Özge Uzun, kısa bir süre önce Kalbinin Ses Telleri adını verdiği bir kitap çıkardı.

Azerbaycan’ın Bakü kentinde yaşamaya başladığını söyleyen tecrübeli sunucu, sunuculuğa şimdilik dönmek gibi bir niyetinin olmadığını, burada 6 aydır kendisini dinlediğini söyledi.

Hayat ve gelecek ile ilgili istek ve beklentileri üzerine planlamalarını yapan Uzun, boşandığı eşi Volkan Üst ile tekrar hayatını nasıl birleştirdiğine de değindi.

Uzun bu süreci şöyle anlattı: “Volkan çok hasta olmuş bende çocuklarla ilgili bir şey yazıyorumdum kendisine ama bana geri dönmüyordu. Bende uzun bir mesaj attım ama hastanedeymiş. Durumu öğrenince çocuklarımın babası diye çok ağladım. Sonrasında konuşmaya başladık. Seninle konuşmam gerekiyor dedi. Bende başka birisiyle evlenecek diye düşündüm ama tekrar evliliği deneyelim dedi ve evlendik”

Özge Uzun, Allah’a her zaman şükrettiğini söylerken, bu teşekkürü, “Beni bu kadar büyük sınavlardan geçirdiği ancak bunları anlatma yeteneği verdiği için” ettiğini belirtti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı