Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Özge Ulusoy’dan yılbaşında şık olmak için ipuçları

Magazin

21 Aralık 2016 Çarşamba 02:19:53

Özge Ulusoy’dan yılbaşında şık olmak için ipuçları

Başarılı ve güzel manken, oyuncu Özge Ulusoy yılbaşında nasıl şık olunacağına dair ipuçları verdi.

özge ulusoy ümit temuçin yılbaşında ne giymeli söyleşi

Güzel manken Özge Ulusoy, başarılı mode bloggerı Ümit Temurçin ile mavi bahçe de gerçekleştirdikleri söyleşi de “yılbaşında güzel ve şık görünmenin” nasıl mümkün olabileceğine dair püf noktalardan bahsetti.

İzmir’de gerçekleşeen moda etkinliğinde Özge Ulusoy yılbaşı gecesine ve yeni yılın modasına ilişkin Mavi Bahçe’nin C bloğunda gerçekleşen ve ziyaretçilerin de yoğun ilgi gösterdiği söyleşide şık ve güzel görünmenin püf noktalarını anlatan Özge Ulusoy, pek çok insanın düşündüğünün aksine bir ifade kullanarak; “Şık olmak için çok fazla para harcamaya gerek yok. Ben her zaman indirimleri takip ederim. Her kadının gardırobunda olması gereken şeyler var. Siyah bir elbise, vücudunuzu iyi gösteren bir jean, şık bir deri ceket, beyaz gömlek ve güzel bir tişört, siyah büyük ve küçük bir çanta, iki renk açık ayakkabı ve topuklu çizme mutlaka gardırobunuzda bulunmalı. Bu ürünleri ve ekleyeceğiniz aksesuarları kullanarak çok farklı, şık ve güzel görünebilirsiniz” dedi.

Yılbaşı gecesi kırmızı giymeyelim

Yılbaşı gecelerinde yıllardan beri kırmızı kıyafetler giyinmenin artık bir klişeleştiğini belirten Ulusoy, bu yüzden kırmızı giyinmeyi önermediğinin altını çizdi. Yılbaşı günü için bir totemi olduğundan bahseden Ulusoy, “Yılbaşı için illa özel bir alışveriş yapmıyorum. Ama o gün giyeceğim çorabın ya da bir küpenin yeni olmasını istiyorum. Yeni bu eşyanın bana önümüzdeki yıl bolluk, bereket getireceğine inanıyorum” dedi. Yılbaşı için moda renkler olarak; yeşil, mürdüm, koyu sarı, bordo gibi tonlarında kıyafetler bakacağını anlatan Ulusoy, o gün bir elbise ve açık bir ayakkabı giymeyi düşündüğünü söyledi.

Bizler tekstil sektörünün bir yüzüyüz. Ulusoy ve Temuçin yılbaşı için hazırladıkları kombinden bahsederken, katılımcılardan gelen soruları yanıtlamayı da ihmal etmedi. Türkiye’nin en büyük lokomotiflerinden birinin tekstil sektörü olduğunun altını çizen Temurçin, “Bizler sadece bu sektörün birer yüzüyüz” dedi.

  • özge ulusoy izmir mavibahçe moda yılbaşı
  • özge ulusoy ümit temuçin söyleşi
  • özge ulusoy ümit temuçin yılbaşında ne giymeli söyleşi
  • özge ulusoy izmir mavibahçe moda yılbaşı
  • özge ulusoy ümit temuçin söyleşi
  • özge ulusoy ümit temuçin yılbaşında ne giymeli söyleşi
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı