Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Özge Özpirinçci kimdir? Hangi dizilerde rol aldı?

Magazin

15 Aralık 2017 Cuma 23:29:10

Özge Özpirinçci kimdir? Hangi dizilerde rol aldı?

Özge Özpirinçci

Son yılların sevilerek izlenen oyuncularından olan Özge Özpirinçci, bugün Kanal D ekranlarında canlı olarak yayınlanacak Beyaz Show programına konuk olacak. Sevilen oyuncuya daha birçok ünlü arkadaşı eşlik edecek olurken, bir yandan da ”Kadın” isimli dizide aktif rol alan Özge Özpirinçci’nin yeni dizisindeki rolünü olağanüstü başarılı bir şekilde yapmasına dikkat çekileceği tahmin ediliyor.

1 Nisan 1986 doğumlu olan Özge Özpirinçci, Türkiye doğumlu. İlkokul ve ortaokulu İstanbul’da okuyan güzel oyuncunun lise eğitimini ise ABD’de bir lisede aldığı biliniyor.

Üniversite Mezunu, Annesi İngilizce Öğretmeni

Özge Özpirinçci’nin ailesine bakmadan hemen önce kendisinin Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri mezunu olduğunu belirtelim. Ailesinde annesi İngilizce öğretmeni olan Özpirinçci’nin babasının mesleği ise bilinmiyor. Daha önce ”Cesaretin Var Mı Aşka, Kavak Yelleri, Kadın, Algida Cornetto reklamı ve Eti Browni reklam filmi” gibi birçok ünlü firma ve dizinin oyunculuğunu üstlenen ünlü oyuncu, Melekler Korusun dizisinde de geçmiş dönemde aktif olarak rol almıştı. Turkcell, Vestel, Coca-Cola reklamları ile birlikte Aramızda Kalsın, Aşk Yeniden gibi dizilerde de önemli rolleri üstlenmiştir.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı