Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Özge Borak, İstanbullu Gelin’in kadrosuna dahil oldu

Dizi Haberleri

23 Mart 2017 Perşembe 11:27:04

Özge Borak, İstanbullu Gelin’in kadrosuna dahil oldu

Özcan Deniz ve Aslı Enver’in başrollerini paylaştığı, gerçek bir hikayeden kurgulanan İstanbullu Gelin dizisi, oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor.

Özge Borak, İstanbullu Gelin'in kadrosuna dahil oldu

Cuma günleri yayınlanan İstanbullu Gelin dizisi oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce Fırat Tanış’ında kadrosuna dahil olduğu İstanbullu Gelin, Özge Borak’ıda oyuncu kadrosuna dahil etti.

Son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan ‘Bir Yastıkta’ dizisinde rol alan, onun dışında da Güldür Güldür’de Nezaket karakterine hayat veren Özge Borak, 5. bölümü ile birlikte dizide kendini gösterecek.

Özcan Deniz’in hayat verdiği Faruk Boran karakterinin eski sevgilisi Begüm’ü canlandıracak olan Borak, geçmişte Esma Hanım’ın hışmına ve engeline uğrayan bir karakteri canlandıracak.

Londra’da jinekolog olarak çalışan Begüm’ün, ülkeye dönüş yapma kararı alması, sadece Faruk Boran ve Süreyya’nın hayatını değil, tüm Boran ailesini etkileyecek bir gelişmedir.

Begüm’ın sakladığı sır, dönüşü ile birlikte ortaya çıkınca, yaşanacaklar Süreyya içinde yeni bir sayfa açılmasına neden olacaktır.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı