Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Oyuncu Wilma Elles, mahkeme kararını paylaştı

Magazin

30 Mart 2017 Perşembe 16:11:35

Oyuncu Wilma Elles, mahkeme kararını paylaştı

Geçtiğimiz günlerde, rol aldığı filmden kalan ücretini alamadığı için filmin yapımcısına şantajla senet imzalattırdığı gerekçesi ile, Wilma Elles ile eşi ve avukatı film yapımcısı tarafından şikayet edilmişti.

Oyuncu Wilma Elles, mahkeme kararını paylaştı

Film yapımcısı Esen Murat Özteke’nin, şantaj ve tehdit ile kendisine senet imzalattırıldığını iddia etmesi ardından Wilma Elles, avukatı aracılığı ile bir açıklamada bulunmuştu.

O açıklamasında “Galada son derece samimi karşılandım. Çok samimi ortamda gerçekleşen galada yan yana fotoğraflarımız da var. Biz kendisinden zorla senet alsak, böyle bir ortam olmazdı. Galadaki tüm fotoğraflar incelense, böyle bir olayın yaşanmadığı anlaşılacaktır. Ayrıca şikayet galadan hemen sonra yapılmadı. Senedin ödeme tarihi gelmişti. Senedi protesto için bankaya verdim. Şikayet bu tarihten sonra oldu. Protestodan birkaç gün sonra gazetede, Özteke’nin beni şikayet ettiğini gördüm. Borcunu ödememek ve filmi tekrar gündeme taşımak için ismimi kötüye kullandı. Ben çok barışçıl bir insanım. Özteke’ye çok zaman tanıdım. Ödeme zorluğu içinde olduğunu görünce anlayışlı oldum. Her türlü görev ve sorumluluğumu yerine getirdim. Galada da 7 aylık hamile bir kadın olarak en güzel şekilde filmimi temsil ettim” demişti.

Bu şikayet üzerine görülen mahkemede, dava için takipsizlik kararı verilirken, Elles, mahkeme kararının yer aldığı belgeyi sosyal medyadan paylaştı.

Paylaştığı resmi, “Geçen hafta basına yansıtılan Zilin sesi yapımcısının Murat Özteke, şahsım, eşim ve avukatım hakkında yaptığı gerçek dışı şikayet, takipsizlik ile sonuçlanmıştır. Şahsıma atılan iftiralar hakkında yasal yollara başvuracağımı kamuoyuna bildiririm” notu ile yayınladı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı