Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Öykü Serter’den Bahar Candan’a “Seninle muhattap olmayacağım”

Televizyon

15 Mart 2017 Çarşamba 13:20:41

Son Güncelleme: 04/07/2018 22:41:52

Öykü Serter’den Bahar Candan’a “Seninle muhattap olmayacağım”

Tv 8 ekranlarında yayınlanan moda programı İşte Benim Stilim’de dün yayınlanan bölümde Bahar’ın hareketleri sabrı ile de bilinen programın sunucusu Öykü Serter’i bile çileden çıkardı.

Öykü Serter'den Bahar Candan'a "Seninle muhattap olmayacağım"

Program da konuşmaları, hareketleri, dansları ve tabi ki söylediği şarkılar ile olay olan Bahar Candan, 14 Nisan’da yayınlanan programda arkadaşının adını küçümseyince olanlar oldu.

Oynadığı Zeybek ile eleştiri oklarının hedefi olan, Müslüm Gürses’in şarkısını söylediği için, sosyal medya’da ‘kemikleri sızladı’ yorumlarına neden olan Candan, ismi emine olan yarışmacıya ‘Emine kadın’ diyerek hitap etti.

İsminin hor görerek söylenmesi sonrasında haklı olarak sinirlerine hakim olamayan Emine, sert bir şekilde karşılık verince stüdyo’da bir an gerginlik yaşandı.

Yapım ekibinin araya girmesi ile yatıştırılan tartışma, tarafların geçici olarak dışarı çıkartılması ile de yatıştırılırken, daha sonra stüdyoya geri dönen Bahar, açıklamaları ile bu seferde Öykü Serter’i kızdırdı.

AİLEMİ TEMSİL EDİYORUM

Ailemi temsil ediyorum diyen Bahar Candan, Öykü Serter’in sert cevabı ile karşılaştı. Serter, “Aileni buradan temsil değil bayağı teslim ediyorsun burada. İkincisi haksızlık diyorsan burada Emine haklı. Tahrik edici oluyorsun. Burada sebep olduğun manzara hiç birimizin maruz kalmak zorunda olduğu bir manzara değil. Ben kendi adıma bundan sonra seninle asla ve asla uyarı da dahil olmak üzere muhattap olmayacağım.” dedi.

KAPI ORADA

Jüri ekibininde Emine’yi haklı bulması sonrasında, “sıkıldığını ve gitmek istediğini söyleyen” Bahar’a bir darbe’de Nur Yerlitaş’dan geldi. Yerlitaş, “Güle güle, kapı orada” diyerek son noktayı koydu.

İşte o anlar:

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı