Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Öykü Karayel ve Can Bonomo Düğün Fotoğrafları Evlendi

Magazin

12 Temmuz 2018 Perşembe 00:09:39

Öykü Karayel ve Can Bonomo Düğün Fotoğrafları Evlendi

Güzel oyuncu Öykü Karayel ile şarkıcı Can Bonomo dünya evine girdi! İkilinin düğünü 12 Temmuz akşamı gerçekleşti. Kuzey Güney dizisinde izlediğimiz güzel oyuncu Öykü Karayel ile ünlü şarkıcı Can Bonomo’nun düğün fotoğrafları da basına sızdı. İkili düğüne katılan konuklara düğün fotoğraflarını sosyal medyada kullanmamalarını tembihlemişti.

Müzisyen, şarkıcı Can Bonomo, güzel oyuncu Öykü Karayel ile dünya evine girdi. Geçtiğimiz kış aylarında nişanlanan ikili muradına bu akşam yapılan düğünle erdi. Ülkemizde gerçekleşen 24 Haziran seçimleri sebebiyle düğün tarihini erteleyen çift, bu akşamki görkemli düğün töreniyle dünya evine girdi.

Can Bonomo ve Öykü Karayel’in düğüne katılan konuklardan bir de ricaları oldu. Dünya evine giren Öykü Karayel ile Can Bonomo, düğüne katılan konuklardan çektikleri fotoğrafları sosyal medyada kullanmamalarını rica etti.

Öykü Karayel ve Can Bonomo’nun düğün fotoğrafları ise sosyal medya ve basında geniş yer buldu. Öykü Karayel Can Bonomo düğününe ilişkin birçok fotoğraf çiftin ricasına rağmen sızmayı başardı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı