Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Öykü Çelik’te Tükenmişlik Sendromuna Yakalandı!

Magazin

11 Ağustos 2018 Cumartesi 22:27:01

Öykü Çelik’te Tükenmişlik Sendromuna Yakalandı!

Son günlerde ünlüler arasında tükenmişlik sendromu vakalarında artış yaşanıyor! En son Burak Özçivit’in tükenmişlik sendromuna yakalandığı iddia edilmiş ancak Burak Özçivit yaptığı açıklamada böyle bir şey olmadığını ifade etmişti! Şimdi de güzel oyuncu Öykü Çelik, Tükenmişlik sendromundan muzdarip olduğunu açıkladı! 

Nişantaşı’nda görüntülenen güzel oyuncu Öykü Çelik, arkadaşlarıyla birlikteyken muhabirlerin sorularına ve görüntü almasına da muhattap oldu! Uzun zamandır ekranlarda görmediğimiz ve setlerden uzak olan güzel oyuncu kendisinin de tükenmişlik sendromuna yakalandığını şu sözlerle ifade etti: “İki yıl önce bende hiçbir projede yer almak istemedim, şimdi de dinlenmek istiyorum. Ünlü camiasında herkes bu sorunu yaşıyor, Tükenmiş hissediyor.”

Geçtiğimiz günlerde yakışıklı oyuncu Burak Özçivit’in de tükenmişlik sendromuna yakalandığı ve gelecek sezonda hiçbir projede yer almayacağı iddia edilmişti.Bu iddiaların ardından açıklama yapan Burak Özçivit, bu iddiaları yalanlamış ve böyle bir sıkıntısının olmadığını ifade etmişti.

ÖYKÜ ÇELİK EVLİLİĞE KAPILARI KAPATTI! 

Uzun süredir sevgilisi Can Kıraç’la ilişkisi süren güzel oyuncu Öykü Çelik, evlilik sorularına net yanıt verdi! Evliliğin çocuk odaklı bir iş olduğunu söyleyen Çelik, şuan için evliliği düşünmediklerini ve hayatlarına bu şekilde devam edeceklerini açıkladı.

TÜKENMİŞLİK SENDROMU NEDİR?

Tükenmişlik sendromu Türkiye’de en çok Meryem Uzerli ile gündeme gelmişti. Uzerli, tükenmişlik sendromuna yakalandığını açıklayarak Almanya’ya gitmişti. Tükenmişlik sendromunun kişide isteksizlik ve hayatta hiçbir şeyden mutlu olamama tarzında depresif bir hastalık olduğunu söyleyebiliriz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı