Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Orkun Işıtmak Youtube’den Sinemaya Transfer oluyor

Film Haberleri

24 Temmuz 2018 Salı 14:01:09

Orkun Işıtmak Youtube’den Sinemaya Transfer oluyor

Youtube aleminde Enes Batur’un ardından en çok aboneye sahip olan ve milyonlarca takipçisiyle hem Youtube hem de Instagram’ı sallayan Orkun Işıtmak beyaz perdeye adım atıyor! Son yıllarda birçok Youtube fenomeninin tecrübe edindiği beyazperdede bu kez de Orkun Işıtmak’ı izleyeceğiz. Orkun Işıtmak’ın yeni sinema film projesi hakkında tüm detayları sizler için hazırladık…

Youtube’ın sevilen ismi Orkun Işıtmak film yıldızı oluyor! Youtube aleminde Enes Batur’dan sonra en çok takipçisi olan Türk youtuber olan Orkun Işıtmak, beyaz perdede yeni bir film projesine başlayacak. Son yıllarda çoğu youtuber’ın filmi beyazperdede dönüyorken Orkun Işıtmak’ın yeni bir film yapmaması olmazdı. Youtube’da birbirinden eğlenceli ve komik videolarıyla ünlenen Orkun Işıtmak’ın 3,5 milyonu aşkın abonesi bulunuyor. Orkun Işıtmak’ı şimdi de beyaz perdede yeni bir filmde izleyeceğiz.

Orkun Işıtmak, Beyaz perdede “İyi Oyun” adlı bir gençlik komedisinin içinde yer alacak! İyi Oyun filminde rol alacak genç youtuber böylece oyunculuk kariyerine de başlangıç yapıyor. Orkun Işıtmak’ın yer alacağı filmin içeriği ise bir hayli ilginç. İlk esports filmi olacak İyi Oyun’da yer alacak Orkun Işıtmak, çok çok farklı bir rolde oynayacak. Umut Aral’ın yöneteceği İyi Oyun filminde Orkun Işıtmak’ın yanında Afra Saraçoğlu, Mert Yazıcıoğlu ve Kaan Sevi gibi isimler de yer alacak.

ORKUN IŞITMAK YOUTUBE’DAN BEYAZ PERDEYE UZANIYOR!

Youtube’ın sevilen çocuğu Orkun Işıtmak, oyun videoları ile 3,5 milyon abone sayısını geçti! Işıtmak, şimdi de beyaz perdede izleyici karşısına çıkarak Sinemada ilk rolünü oynayacak. İyi Oyun adlı sinema filmi Orkun Işıtmak’ın film kariyerinde ilk adımı olacak. Filmin çekimlerinin bu günlerde başlayıp 1 ayda tamamlanması bekleniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı