Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Onur Ünlü, Yönetmenlerle Buluşma programına konuk oluyor

Kültür Sanat

31 Ocak 2017 Salı 17:08:55

Onur Ünlü, Yönetmenlerle Buluşma programına konuk oluyor

İstanbul Modern Sinema tarafından düzenlenen, dördündücüsü yapılacak olan Yönetmenlerle Buluşma programının bu sefer ki konuğu Onur Ünlü oluyor.

Onur Ünlü, Yönetmenlerle Buluşma programına konuk oluyor

Farklı kuşaklardan yönetmenleri ağırladığı, dördüncüsü düzenlenecek olan ‘Yönetmenlerle Buluşma’ için Onur Ünlü’yü konuk etmeye hazırlanıyor. 2-12 Şubat 2017 tarihleri arasında İstanbul Modern Sinema’da meraklıları programı izleyebilirler.

İstanbul Modern Sinema, SİYAD ve Türk Tuborg A.Ş.’nin işbirliği ve katkılarıyla, Türkiye’nin güncel sinema kültüründe sanatsal kimliği ve özgün yaklaşımlarıyla öne çıkan yönetmenlerin konuk olduğu buluşma serisine kaldığı yerden devam ediyor.

Farklı kuşaklardan yönetmenlerin davet edildiği “Yönetmenlerle Buluşma” adlı program, onların gözünden üretimlerine ve günümüz sinemasının dinamiklerine odaklanıyor. Serinin dördüncü konuğu, oluşturduğu kendine özel sinema diliyle birbirinden farklı türlerde dolaşan, hem televizyon hem de sinemadaki kariyeriyle hatırı sayılır bir hayran kitlesi yaratmış Onur Ünlü olacak.

Program dahilinde Ünlü’nün yedi filmi ve dizilerinden bazı bölümlerin gösterimleri, SİYAD üyesi sinema yazarlarının sunumları ve oyuncuların katılımıyla gerçekleşecek. 2 Şubat Perşembe günü Onur Ünlü ile müzede bir söyleşi gerçekleşecek.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı