Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Onur Ünlü “Dudullu Postası” ile güldürmeye geliyor

Dizi Haberleri

3 Ocak 2017 Salı 23:34:53

Son Güncelleme: 04/01/2017 00:42:43

Onur Ünlü “Dudullu Postası” ile güldürmeye geliyor

Kariyerinde Deli Yürek ve Leyla ile Mecnun gibi çok izlenen projelere imza atan Onur Ünlü, Beş Kardeş’ten sonra Dudullu Postası dizisi ile güldürmek için televizyon ekranlarına geri geliyor.

dudullu postası dizi oluyor onur ünlü

Televizyon ekranlarında son olarak Kanal D’de yayınlanan ancak reytinglerde bekleneni veremediği için yayından erken kaldırılan Beş Kardeş projesi ile karşımıza çıkan Onur Ünlü, yine bir komedi projesi ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

En çok okunan mizah dergilerinden Penguen’de, 7 yıldır Serkan Yılmaz tarafından kaleme alınan “Dudullu Postası” köşesi aynı isim ile Onur Ünlü tarafından senaryolaştırıldı.

Onur Ünlü’nün sosyal medya hesabından paylaştığı resimde, “Dudullu Postası 1. Bölüm” yazan dosya başlangıçta proje aşamasında, taslak olarak hazırlandığı düşünülen bir çalışma sanılmıştı. Pek çok önemli dizi projesinin yapımcılığını üstlenen Limon Yapım’ın açıklaması ise durumu netliğe kavuşturdu.

Prodüksiyon şirketi Limon Yapım’ın sahibi Hayri Aslan, senaryonun tamamlandığı ve Dudullu Postası dizisinde oynayacak oyuncuların isimlerinin duyurulacağını açıkladı.

Komedi dizisi olarak izleyeceğimiz yeni yapım ile ilgili yönetmenin eşi Funda Alp’de bir paylaşımda bulundu. Ünlü ile aynı fotoğrafı paylaşıp, aynı zamanda Ali Atay, Serkan Keskin ve Yiğit Sertdemir’i etiketledi. Bu etiketlemeden sonra Leyla ile Mecnun’un hayranları, o kadroyu tekrar izleyecek olmayı sabırsızlıkla beklediklerini sosyal medyadan ilettiler.

Biraz da gülmesek mi arkadaş.

Onur Ünlü (@onurunlutheofficial) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı