Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Onur Saylak, filmine verilen +18 sınırına göndermede bulundu

Film Haberleri

31 Ağustos 2017 Perşembe 10:11:22

Onur Saylak, filmine verilen +18 sınırına göndermede bulundu

Vatanım Sensin’in Tevfik’i Onur Saylak, yönetmenlik kariyerinde ki ikinci filmi Daha’ya getirilen yaş sınırlamasına sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım ile gönderme de bulunarak, tepki gösterdi.

Onur Saylak, filmine verilen +18 sınırına göndermede bulundu

Ay Yapım’ın yapımcılığını, b.i.t arts’ın ortak yapımcılığını yaptığı, Onur Saylak’ın da The Jungle’dan sonra yönettiği ikinci filmi olan Daha için 18+ yaş sınırı getirildi.

Ünlü oyuncu ve taze yönetmen Onur Saylak, bu duruma sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunarak tepki gösterdi. Hakan Günday’ın daha adlı romanından uyarlanan filminde Ahmet Mümtaz Taylan, Erkan Avcı, Selim Bayraktar, Pervin Bağdat, Selen Öztürk gibi usta isimler yer alıyor.

Saylak tepkisini, “Teveccühünüz… Eyvallah… Bence +81 olmalıydı ama… başaramadık… Bir ‘DAHA’kine inşallah!!!..” diyerek gösterdi.

DAHA KONUSU

14 yaşındaki Gaza, yaşadığı küçük sahil kasabasından ayrılarak büyük şehirde liseyi okumayı hayal ederken, babasının onu insan kaçakçılığı şebekesinin bir parçası haline getirmesiyle suçla tanışır. Gaza’nın ergenliği, babasının baskıcı karakteri ve sürekli gözlemlediği göçmenlerle geçmeye başlar. Gaza, babası gibi şiddet ve baskı üzerine bir hayat mı kuracaktır yoksa o da bir göçmen mi olacaktır?

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı