Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ölene Kadar’a Dünya’nın ilgisi büyük!

Dizi Haberleri

8 Nisan 2017 Cumartesi 11:54:18

Ölene Kadar’a Dünya’nın ilgisi büyük!

Atv ekranlarında yayınlanan ancak reyting anlamında beklentilerin çok gerisinde kalan Ölene Kadar’a, Dünya’nın pek çok ülkesinde büyük ilgi görüyor.

Ölene Kadar'a Dünya'nın ilgisi büyük!

Türkiye’de izlenme oranları anlamında beklentilerin çok uzağında kalan Ölene Kadar, Türkiye’nin aksine Dünya’nın pek çok ülkesinde büyük ilgi görüyor.

Fahriye Evcen ve Engin Akyürek’in Latin ülkeleri yanı sıra Orta Doğu’da büyük hayran kitlesine sahip olması, diziye olan bu büyük ilginin ana sebebi olarak görülüyor.

Amerika’da yayın yapan Variety’e göre, Amerikan dizileri sonrasında Dünya’nın en çok izlenen dizilerinin Türk dizileri olduğu ortaya çıktı. Türk dizilerine bu başarıyı getiren dizi ise Ölene Kadar olarak açıklandı.

Ölene Kadar, yayınlandığı her bölüm, reytinglerde başarı elde edemese de sosyal medyanın en çok konuşulan yapımı olarak göze çarpıyor.

DigiLUP’ın verilerine göre 27 Mart-2 Nisan haftasında sosyal medya kullanıcılarının twitter’da en çok ilgi gösterdiği konu başlıkları sıralamasında atv’nin dizisi ‘Ölene Kadar’, listenin zirvesinde yer aldı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı