Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ölene Kadar 6.Bölüm Fragmanı Yılmaz herşeyi itiraf ediyor

Dizi Haberleri

9 Şubat 2017 Perşembe 21:50:12

Son Güncelleme: 04/07/2018 16:45:22

Ölene Kadar 6.Bölüm Fragmanı Yılmaz herşeyi itiraf ediyor

Ölene Kadar’da Ender alıkoyduğu Yılmaz ile kardeşi Selvi’yi yüzleştiriyor. Yılmaz her şeyi anlatırken, suçunu da kabul ediyor.

Ölene Kadar 6.Bölüm Fragmanı Selvi Abisi ile Yüzleşiyor

Selvi, abisi ile gerçekleri öğrenerek yıkılıyor. Yılmaz her şeyi itiraf ederken, Ender’de Selvi’den abisi ile Dağhan arasında bir tercih yapmasını istiyor.

Birinden birini seçmek zorunda kalan Selvi, aşkı ile ailesi arasında sıkışmıştır. Vicdanı ile aşk’ı arasında karar vermek zorunda bırakılan Selvi perişandır.

Dağhan ise Selvi’nin alıkonulduğunu bir şekilde öğrenmiştir. Delirmiş bir vaziyette Selvi’yi arayan Dağhan her şeyin daha da kötü hale gelmesine neden olacak bir durum ile karşılaşır.

Ölene Kadar Konusu

Aşk, ihanet, vicdan, adalet ve intikamın iç içe geçtiği, hayatı bir günde değişen insanların birbirlerine değen hikayelerini izleyicisiyle buluşturan “Ölene Kadar” Engin Akyürek ve Fahriye Evcen’i bir araya getiriyor.

Engin Akyürek; hayatının en güzel yıllarını, hayallerini, geleceğini ve sevdiği kadını işlemediği bir suç yüzünden kaybederek müebbet mahkumu olan Dağhan karakteriyle izleyicinin karşısına çıkıyor. Fahriye Evcen ise; yıllarca artan suçluluk duygusundan kurtulmak isteyen, bu yüzden de Dağhan’ın müebbetine son veren avukat Selvi olarak karşımızda.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı