Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Oktay Kaynarca EDHO’dan Ayrılan Deniz Çakır’a Veda Mesajı Yayımladı!

Dizi Haberleri

11 Ağustos 2018 Cumartesi 17:10:04

Oktay Kaynarca EDHO’dan Ayrılan Deniz Çakır’a Veda Mesajı Yayımladı!

ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da başrolleri Deniz Çakır’la paylaşan Oktay Kaynarcalı, Deniz Çakır’ın diziden ayrılışının ardından veda mesajı yayımladı! Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ikilinin pozu yer alırken mesaj kısmına “Yolun açık şansın çook olsun.” yazdı!

ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2. sezona Deniz Çakır’ın ayrılığı damgasını vuracak! Deniz Çakır’ın yapımcı Bahadır Özdener ve Raci Şaşmaz ile anlaşıp yollarını ayırmasının ardından dizinin diğer başrol oyuncusu Oktay Kaynarca’dan paylaşım geldi! Oktay Kaynarca, EDHO’da başrolleri paylaştığı Deniz Çakır’a duygu dolu bir veda mesajı yayımladı.

Oktay Kaynarca, kendi instagram hesabından yaptığı paylaşımda Deniz Çakır’la birlikte çekilmiş bir fotoğrafına yer verdi ve not olarak “Sevgili Deniz harika bir arkadaş, harika bir partner, harika bir oyuncu olarak kalacaksın hep benim için… “Şimdilik yollarımız ayrılsa bile mutlaka tekrar buluşacağımız umuduyla… Yolun açık olun şansın çoook olsun…” yazdı.

DENİZ ÇAKIR’LA BİRLİKTE “KİMSESİZ YAŞAR” DA AYRILDI!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da yaprak dökümü sürüyor! Deniz Çakır’la birlikte dizinin sevilen karakterlerinden Kimsesiz Yaşar, Olgun Şimşek diziden ayrıldı! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2. sezona yeni oyuncuların katılıp katılmayacağı merak edilirken, dizinin 2. sezon çekimlerine başlandı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı