Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Oğuzhan Koç’dan Yağmur Tanrısevsin için ‘Kalpli’ kutlama

Magazin

26 Ağustos 2017 Cumartesi 17:14:55

Oğuzhan Koç’dan Yağmur Tanrısevsin için ‘Kalpli’ kutlama

Oğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısevsin, bir dönem TV 8 ekranlarında yayınlanan ‘Bana Baba Dedi’ dizisinde birlikte rol alan, ve daha sonra birlikteliğe yelken açmışlardı.

Oğuzhan Koç'dan Yağmur Tanrısevsin için 'Kalpli' kutlama

Hemen hemen 2 yıldır birlikte olan oyuncu çift’ten Yağmur Tanrısevsin’in doğum günüydü ve romantik sevgili Oğuzhan Koç, sevgilisinin doğum gününü sosyal medyadan da kutlamayı ihmal etmedi.

Bir araya geldiklerinde görüntülenmemek için dikkatli olun ve bu yüzden gözlerden uzak bir şekilde ilişkisini sürdüren ve paylaşım yapmayan Oğuzhan Koç, sevgilisinin doğum gününde bir istisna uyguladı.

Kız arkadaşının kendisini öperken çekilmiş fotoğrafını paylaşan Koç, İyi Ki Doğdu diyerek Yağmur Tanrısevsin’i etiketledi ve kalp emojisi eklemeyi de unutmadı.

Oyuncunun bu paylaşımına 100 binin üzerine beğeni gelirken, Tanrısevsin’de sosyal medya hesabından, elinde onlarca güllerin olduğu bir fotoğrafını paylaşıp, doğum gününü kutlayan herkese teşekkür etti.

Oğuzhan Koç, yakın dostu İbrahim Büyüka ile yeni bir komedi filmi için hazırlanırken, Tanrısevsin’in başrolünü oynadığı İki Yalancı’da 2 bölüm sonra final yaparak ekranlara veda edecek.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı