Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Öğretmen temalı şiiri ile birinci olan yarışmacıya tablet hediye etti

Kültür Sanat

3 Ocak 2017 Salı 18:14:59

Son Güncelleme: 03/01/2017 18:16:49

Öğretmen temalı şiiri ile birinci olan yarışmacıya tablet hediye etti

Başkan Üzülmez, Kocaeli genelinde düzenlenen Öğretmenler Günü Şiir Yarışması’nde Kartepe ilçesinin birincisi seçilen Yaren Yıldırım’ı makamında ağırladı.

yaren yıldırım kartepe öğretmenler günü şiir yarışması birincisi

Pek çok kültür-sanat etkinliği ve yarışması düzenleyen ve destekleyen Kartepe Belediyesi Başkanı Üzülmez, şiir yarışmasında birinci olan minik öğrenciyi de unutmadı.

Geleceğin teminatı olan çocukların sosyal ve kültürel anlamda kendilerini geliştirmesini desteklediğini her fırsatta belirten Üzülmez, Kartepe’nin birincisi minik şairi makamında ağırlayarak, başarısından dolayı da tebrik etti.

Arslanbey İlköğretim Okulu 4.sınıf öğrencisi Yaren Yıldırım’ın, “Öğretmen” temalı şiiriyle katıldığı yarışmada ilçe birincisi olması nedeni ile, Başkan Üzülmez tarafından ödüllendirerek tablet bilgisayar aldı.

Başkan Üzülmez’in motivasyon hediyesiyle birlikte elde ettiği başarıdan duyduğu mutluluğun daha da arttığını ifade eden küçük Yaren, “Mutluluğumu Başkanımla da paylaşmak istedim. O da, bu güzel süpriz hediyesiyle beni daha da çok motive etti.

Başkanımız çocuklar için harika şeyler yapıyor. Başkanım için de bir şiir yazmak istiyorum, çok teşekkür ederim kendisine” dedi.

Küçük Yaren’i ve ailesini tebrik eden Başkan Üzülmez, “ Kartepe’de sanata, şiire, spora, bilime, tiyatroya meraklı ve yetenekli çocuklarımızı görmekten gurur duyuyorum. Küçük Yaren’ de onlardan biri. Bu çocuklarımız bizlerin umudunu ve çalışma şevkini arttırıyorlar. Hep söylüyorum en büyük ödül, onların başarısı ve mutluluğudur. Bütün çabamız da masum çocuklarımıza güzel, aydınlık bir gelecek bırakabilmek için” şeklinde konuştu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı