Ay Yapım’ın yeni dizilerinden olan Oğlum’ un ilk bölüm fragmanı yayınlandı. Yakın zamanda izleyici ile buluşacak olan Oğlum dizisinin yönetmen koltuğunda Gökçen Usta oturuyor. Dizinin yayınlanan fragmanı ile yayın tarihi de merak ediliyor.

Show TV’ nin yeni sezon dizilerinden olan Oğlum ’un ilk fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz günlerde tanıtım filmi yayınlanan Oğlum dizisinin oyuncu kadrosunda Metehan Parıltı, Songül Öden, Canan Ergüder, Feyyaz Duman ve Kubilay Aka gibi ünlü oyuncular yer alıyor. Hem konusu ile hem de oyuncu kadrosu ile ilgi çeken dizinin ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu.

1_1280x720-59

Oğlum Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı!

Yönetmen koltuğunda Gökçen Usta’ nın oturduğu, senaryosunu Hürer Ebeoğlu ve Sevgi Yılmaz’ ın kaleme aldığı Oğlum dizisinin ilk bölüm fragmanı yayınlandı. Show TV’ nin yeni sezon dizileri arasında yer alan Oğlum dizisi hikayesi ile sezonun en iddialı dizileri arasında yer almaya hazırlanıyor. Dizi severler Oğlum dizisinin yayınlanacağı günü iple çekiyor.

Show TV’ nin yeni dizilerinden olan Oğlum, son yıllarda artan kadına şiddet haberlerinden sonra aile ile çocuk arasındaki ilişkilere ışık tutacak bir konuyu işleyecek. Senaryosunu Hürer Ebeoğlu ve Sevgi Yılmaz’ ın kaleme aldığı Oğlum dizisinde, Efe aslı çocuğun, maddi durumu iyi olan ebeveynleri tarafından yeteri kadar ilgi görmemesi ve yaşadığı bu duygusal açığı bilgisayar oyunları oynayarak ya da çizdiği resimler ile örtmeye çalışması ele alınacak. Hikaye, Efe’ nin tesadüf bir şekilde karşılaştığı İlyas ve Melike karakterlerinin oğlu Kaan’ ın yaşamış olduğu korkunç bir olayı yaşaması ile başlıyor.

2_1280x720-58

Arka Sokaklar'da Hüsnü Çoban ayrılmıyor! Özgür Ozan açıkladı Arka Sokaklar'da Hüsnü Çoban ayrılmıyor! Özgür Ozan açıkladı

Peki, Oğlum Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Senaryosunu Hürer Ebeoğlu ve Sevgi Yılmaz’ ın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Gökçen Usta’ nın oturduğu ve Ay Yapım imzalı Oğlum dizisi toplumun en hassas konularından olan kadına şiddet sonrası aile ile çocuk arasında yaşanacakları ele alması ile oldukça büyük ilgi topladı. Toplumun böylesi bir konuya ilgi duymuş olması sonucu dizinin reyting oranlarına nasıl yansıyacağı, etki edeceği de merak ediliyor.

Ay Yapım imzalı Oğlum dizisi, Show TV’ nin yeni dizilerinden olan Oğlum, oyuncu kadrosu ile de büyük ilgi topladı. Dizinin oyuncu kadrosunda birbirinden yetenekli oyuncular yer aldı. Senaryosunu Hürer Ebeoğlu ve Sevgi Yılmaz’ ın kaleme aldığı Oğlum dizisinde, Canan Ergüder, Songül Öden, Feyyaz Duman, Timur Acar, Serhat Teoman, Kubilay Aka, Nihal Yalçın, Tuğçe Açıkgöz, Metehan Parıltı, Emir Kaan Özkan ve Ali Seçkiner Alıcı gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor.

Show TV’ nin yeni dizilerinden olan ve Metehan Parıltı, Songül Öden, Canan Ergüder, Feyyaz Duman ve Kubilay Aka gibi ünlü isimlerin yer aldığı Oğlum dizisinin birinci bölüm fragmanının yayınlanması ile izleyici daha da heyecanlandı. Merakla beklenen dizinin hem oyuncuları hem de dizi severler dizinin yayınlanacağı gün için sabırsızlanıyor.