Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ogan Şenyolcu o iddialara yanıt verdi

Magazin

6 Eylül 2017 Çarşamba 23:14:15

Ogan Şenyolcu o iddialara yanıt verdi

Alişan’ın geçtiğimiz gün ayrıldığı nişanlısı Eda Erol’un eski sevgilisi Ogan Şenyolcu, bugün çeşitli basın organlarında hakkında çıkan iddialara ilişkin bir açıklama yaparak, iddiaları reddetti ve hukuki yola başvuracağını belirtti.

Ogan Şenyolcu o iddialara yanıt verdi

Kimi basın organları Alişan ve Eda Erol’un ayrılık sebebinin, Eda Erol’un eski sevgilisi Ogan Şenyolcu olduğunu iddia ederken, Uçankuş ise olayı farklı bir boyuta taşıyıp, Şenyolcu’nun Eda Erol ile ilgili fotoğrafları para karşılığı basına satmaya çalıştığını iddia etmişti.

Esra Erol ve eşi Ali Bey’inde Ogan’ı arayıp, Eda ile ilişkisi olduğunu inkar etmesini söylediği de bu iddialardan bir diğeri oldu. Bu gelişmeler sonrasında sessizliğini koruyan Şenyolcu, ardı ardına yapılan haberlere dayanamayıp, açıklama yapma gereği duydu.

Ogan Şenyolcu yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Sayın Eda Erol ile geçmişte yaşamış olduğumuz birlikteliğe dair izinsiz yapılan haberler karşısında herkes gibi ben de çok şaşkınım. Yayımlanan haberlerde benim ağzımdan çıkmış gibi gösterilenler hiç bir şekilde doğruluk değeri taşımamaktadır. Sayın Eda Erol ve sayın Alişan beyin ilişkilerinin noktalanmasıyla hiç bir ilgim alakam yoktur. Hakkımda yapmış oldukları iftira ve karalama kampanyası sebebiyle hukuki süreci başlatmış bulunmaktayım.”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı