Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

O Ses Türkiye’de Leyla Ilıcalı sürprizi

Televizyon

29 Aralık 2017 Cuma 22:59:44

O Ses Türkiye’de Leyla Ilıcalı sürprizi

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programı için Leyla Ilıcalı şarkı söyleyecek.

Acun Ilıcalı’nın Survivor 2017 yarışmasından dolayı suınuculuğuna yaz aylarına kadar ara verdiği O Ses Türkiye yarışmasını Molho sunmaya başlarken, bir yandan da programın yılbaşı gecesi yayınlanacak olan bölümü fazlası ile konuşulmaya devam ediliyor. Programın yılbaşı gecesinde birçok ünlü isim ve şarkıcıyı ekrana konuk edecek olduğu bilinirken, bununla birlikte Aleyna Tilki’nin de yılbaşı programında şarkı söylediği ve hayranlarını eğlendirdiği biliniyor.

Leyla Ilıcalı Şarkı Söyleyecek

Henüz daha 13 yaşında olan Acun Ilıcalı’nın kızı Leyla Ilıcalı’nın da programın yılbaşı bölümü için özel olarak sahneye çıktığı kendi belirlediği bir şarkıyı seslendirdiği ifade edildi. Yayınlanacak olan O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programının canlı olarak yayınlanmayacak olduğu bilinmesine rağmen banttan kayıt olarak ekrana yansıyacak. Reyting olarak yılbaşı olmasından dolayı normal zamanlardan çok fazla reyting alabileceği tahmin edilen programın bununla da sınırlı kalmayarak seyircilere eğlenceli dakikalar yaşatacak olduğu tahmin edilmekte.

Futbolcu Cenk Tosun başta olmak üzere CEM YILMAZ, Aleyna Tilki, Leyla Ilıcalı ve daha birçok isim yılbaşı özel için şarkı seslendirmiş durumdalar.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı