Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

O Ses Türkiye Ebru Gündeş geri mi Dönüyor?

Televizyon

9 Ağustos 2018 Perşembe 12:31:26

O Ses Türkiye Ebru Gündeş geri mi Dönüyor?

TV8 ekranlarının sevilen ses yarışması O Ses Türkiye’de ayrılıkların ardından yeni isimler merak ediliyor! Athena Gökhan’ın ayrılığının ardından ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe’de programdan ayrıldığını duyurdu! Peki Athena Gökhan ve Yıldız Tilbe yerine kimler gelecek? Eşi Rıza Zarrab yüzünden ekranlara bir süre ara veren Ebru Gündeş geri mi dönecek? 

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı O Ses Türkiye’de gelecek sezon jürilerinde büyük bir değişim yaşanacak! İlk olarak yarışmanın en sevilen ve en eğlenceli jürisi Athena Gökhan, Gökhan Özoğuz’un veda açıklamasıyla ilk ayrılık yaşanmıştı! Şimdi de diğer jüri Yıldız Tilbe, O Ses Türkiye’den ayrıldığını duyurdu! Gelecek sezonda jüri koltuğunda kimlerin oturacağı ise merak konusu oldu! Yarışmanın eski jürilerinden Ebru Gündeş, Rıza Zarrab’ın Amerika’da görülen davası nedeniyle ekranlara ara vermiş ve zor günler geçirmişti!

Ebru Gündeş’in gelecek sezonla birlikte O Ses Türkiye jüriliğine geri dönebileceği kulislerde konuşulmaya başladı! Acun Ilıcalı’dan yeni sezon öncesi bir “Ebru Gündeş” açıklaması gelmezken Ilıcalı, yeni sezon için düşündüğü ilk jüriyi açıklamıştı! Ilıcalı’nın yeni sezonda O Ses Türkiye’de görmek istediği jüri Beyazıt Öztürk’tü! Beyazıt Öztürk’ün Athena Gökhan yerine O Ses Türkiye’nin yeni jürisi olacağı konuşulurken Ebru Gündeş ismi de ön plana çıktı!

YILDIZ TİLBE GİDİYOR EBRU GÜNDEŞ DÖNÜYOR!

O Ses Türkiye jüriliğinden ayrılan Yıldız Tilbe yerine eski jürilerden Ebru Gündeş dönecek mi? Bugün Yıldız Tilbe’nin ayrılacağının kesinleşmesiyle birlikte Ebru Gündeş ismi ön plana çıkmaya başladı! Yeni sezonu kısa bir süre sonra başlayacak O Ses Türkiye programında Hadise, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Ebru Gündeş 4’lüsünü jüri koltuğunda izleyebiliriz!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı