Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

O Ses Türkiye 8. sezon 2018-2019 Ne Zaman Başlayacak? Jurileri kimler

Televizyon

6 Ağustos 2018 Pazartesi 21:08:19

O Ses Türkiye 8. sezon 2018-2019 Ne Zaman Başlayacak? Jurileri kimler

TV8 ekranlarının sevilen yarışması O Ses Türkiye’nin 8. sezonu da merakla bekleniyor! Her sene muhteşem yetenekli seslerin yarıştığı O Ses Türkiye’nin 8. sezonunun ne zaman başlayacağı ve jüri koltuğunda kimlerin oturacağı merak konusu oldu! Biz de O Ses Türkiye 2018-2019 sezonu ne zaman başlayacak? O Ses Türkiye jüri koltuğunda kimler oturacak? Sorularına yanıtlar aradık. İşte bu soruların cevapları…

TV8’in sevilen ses yarışması O Ses Türkiye, yeni sezonuyla da onlarca yetenekli sesi evlerimize getirecek! Eğlenceli formatıyla hem izleyenleri hem de yarışmacıları mutlu eden O Ses Türkiye yarışması, Acun Ilıcalı’nın ülkemize kazandırdığı bir format. TV8 ekranlarında her sene çekişmeli bölümlere sahne olan yarışmanın önümüzdeki sezon ne zaman başlayacağı merak ediliyordu. 7. Sezonu geride bırakan ve 8. sezonuyla ekranlara gelecek O Ses Türkiye’nin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı hakkında kesin bir açıklama yapılmadı!

O Ses Türkiye’nin 8. sezonda jürisi kimlerden oluşacak? Bu soru da izleyicilerin merakını artırıyor! Athena Gökhan’ın ve Sibelcan’ın gelecek sezon O Ses Türkiye jüriliğinden ayrılacağı konuşuluyorken şimdi de ortaya atılan bomba bir iddiaya göre Kanal D’de Beyaz Show’u bitiren Beyazıt Öztürk O Ses Türkiye’ye katılacak! Acun Ilıcalı’nın bizzat ismini açıkladığı Beyazıt Öztürk’ün jüri mi yoksa programın sunucusu mu olacağı ise henüz bilinmiyor! Acun Ilıcalı, Beyaz’ı mutlaka O Ses Türkiye’de görmek istediğini ancak pozisyonunun ne olacağını henüz konuşmadıklarını açıklamıştı!

O SES TÜRKİYE 2018’DE HADİSE VE MURAT BOZ OLACAK MI?

O Ses Türkiye’de uzun süredir jürilik yapan Hadise ve Murat Boz isimlerinin yarışmaya devam edip etmeyeceği de tartışmalı durumda. Özellikle annesinin intihar teşebbüsü nedeniyle magazin sayfalarından düşmeyen güzel şarkıcı Hadise’nin annesiyle birlikte bir süre kafa dinlemek için Belçika’ya gittiği öğrenilmişti. O Ses Türkiye 2018-2019 jürisine kesinleşen isimler katıldığında bu sayfada güncelleyeceğiz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı