Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

O Ses Çocuklar Hangi Günler Yayınlanacak?

Televizyon

7 Ağustos 2018 Salı 21:49:11

O Ses Çocuklar Hangi Günler Yayınlanacak?

TV8 ekranlarının sevilen yarışması O Ses Türkiye’nin çocukların yarıştığı türü O Ses Çocuklar hangi günler yayınlanacak? TV8’de ekranlara gelmeye başlayan O Ses Çocuklar’ın hangi günler hangi saatte yayınlanacağı merak ediliyordu. Birbirinden yetenekli çocukların yarıştığı O Ses Çocuklar’la ilgili bilgileri sizler için araştırdık…

TV8 ekranlarının sevilen yarışması O Ses Türkiye’nin yeni sezonu öncesi TV8, O Ses Çocuklar’ı ekranlara getirmeye başladı! Akşam kuşağını doldurmak isteyen TV8 Kanal yönetimi, 2016 yılında çekimleri yapılan O Ses Çocuklar yarışmasının bölümlerini izleyiciyle buluşturma kararı almıştı! Peki O Ses Çocuklar hangi günler yayınlanacak? Saat kaçta başlayacak?

O Ses Çocuklar izleyicisi yarışmanın TV8’de hangi günler saat kaçta yayınlanacağı merak etmeye başlamıştı. O Ses Çocuklar’ın hangi günler TV8’de olacağı açıklandı! TV8’in yayın akışına göre her Çarşamba ve Cuma akşamları TV8 ekranlarında O Ses Çocuklar yarışmasının 2016’da çekilen ancak yayınlanmayan bölümlerini izleyebileceğiz!

O SES TÜRKİYE NE ZAMAN BAŞLAYACAK? O SES TÜRKİYE JÜRİSİ

O Ses Çocuklar yarışmasında jüri koltuğunda Murat Boz, Hadise ve Burak Kut oturuyor! Ancak O Ses Türkiye’nin yeni sezonunda jüri kadrosunun nasıl şekilleneceği merak konusu oldu! Sibel Can ve Gökhan Özoğuz’un jürilikten ayrılmasına kesin gözüyle bakılırken ünlü şovmen Beyazıt Öztürk’ün yeni sezonda jüri olması bekleniyor!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı