Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

O Hayat Benim’in yayın günü değişti

Dizi Haberleri

3 Nisan 2017 Pazartesi 13:30:01

O Hayat Benim’in yayın günü değişti

Fox Tv ekranlarının uzun soluklu dizisi O Hayat Benim için radikal bir karar alındı. Pazar günleri izleyicisi ile buluşan ve iyi bir izlenme oranına sahip olan dizinin yayın günü değiştirildi.

O Hayat Benim'in yayın günü değişti

Yayın günü değiştirme genelde reyting anlamında sorun yaşayan diziler için uygulanan radikal bir karar iken, Pazar günleri iyi bir reyting elde eden hatta dün günün en çok izlenen dizisi olma başarısı gösteren dizinin yayın gününün neden değiştiği ise merak konusu oldu.

Dizi yayını esnasında, reklama girmesi ile birlikte yapılan tanıtımda dizinin bundan sonra Salı günü izleyicileri ile buluşacağı duyuruldu.

Salı günleri ise hali hazırında Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi Fox ekranlarında izleyici ile buluşuyor. O Hayat Benim’in Salı gününe alınması nedeni ile de Muhteşem Yüzyıl Kösem, saat 23.00 a çekilerek, final sinyallerini vermiş oldu.

Bu kararın arkasında, uzun süredir ‘Yakında’ olarak duyurulan ve hala yayın tarihi belli olmayan yeni dizi Savaşçı’nın yayın gününün Pazar gününe alınmış olması yer alıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı