Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

O Hayat Benim 118.Bölüm Fragmanı Mehmet Emir Ölecek mi?

Dizi Haberleri

22 Ocak 2017 Pazar 19:40:51

Son Güncelleme: 04/07/2018 13:56:06

O Hayat Benim 118.Bölüm Fragmanı Mehmet Emir Ölecek mi?

O Hayat Benim yayınlanan son bölümünde Efsun, bir yolunu bulup Nuran’ı alır ancak bu çok uzun sürmez. O Hayat Benim 118.Bölüm Fragmanı Mehmet Emir Bey’in intahar edip etmediğini ortaya koyacak.

O Hayat Benim 118.Bölüm Fragmanı Mehmet Ali Ölecek mi?

O Hayat Benim heyecan dolu bir bölüm ile ekranlara geldi. O Hayat Benim 117.Bölümünde, Efsun sonunda Nuran’ı almıştır ancak Efsun’un bu zaferi çok sürmeyecektir. Bahar ve Ateş çocuklarını geri almak için ne gerekiyorsa yapar.

Ateş ve Bahar, Nuran’ın gerçek ebeveyni oldukları için haklıdırlar, adalette onlardan yana olacaktır. Ve çocuklarına kavuşmaları ise sadece an meselesidir.

Her zaman olduğu gibi yalanların arkasına sığınan Efsun, bir yol bulup yurt dışına kaçmaya çalışacaktır. Ve bu uğurda Bahar’a ne olacağı umurunda bile değildir.

Hülya ise yapayalnızdır, tek sığınacağı liman ise oğludur. Gecekonduya gitmesi, yaptığı bütün her şeyin önüne gelmesine neden olur ve Sultan’ın eziyetleri ile yüzleşir.

Bölümün hüzünlendiren ve meraklandıran asıl sahnesi ise Mehmet Emir’in saplandığı bataklıktan kurtulmak için kendini öldürüp öldürmeyeceğidir.

O Hayat Benim 118.Bölüm Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı