Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

O fakülteye Türker İnanoğlu’nun adını verdiler

Kültür Sanat

17 Ağustos 2017 Perşembe 18:01:18

O fakülteye Türker İnanoğlu’nun adını verdiler

Dizi ve sinema dünyasına sayısız yapım kazandıran ünlü yapımcı Türker İnanoğlu, adının verileceği İletişim Fakültesinin bina yapımı hakkında bilgi almak için Karabük’e gitti.

O fakülteye Türker İnanoğlu'nun adını verdiler

Karabük Üniversitesine bağlı İletişim Fakültesine adı verilen usta yapımcı Türker İnanoğlu’nun katıldığı görüşmede, üniversite rektörü Prof. Dr. Refik Polat, rektör yardımcısı Prof. Dr. Ali Güneş, Safranbolu Fethi Toker Güzel Sanatlar Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Hasan Gökkaya, Program Yapımcısı Serpil Akıllıoğlu ve İş adamı Şefik Dizdar da katıldı.

Görüşme sırasında Türker İnanoğlu, yapılacak fakülte binasının proje ve planları ile ilgili bir sunum gerçekleştirdi. İletişim Fakültesi binasının Safranbolu’nun tarihi dokusuna uygun olacağını belirten Ünlü Yapımcı, projeye bir an önce başlamak istediklerini belirtti. Rektör Prof. Dr. Refik Polat ise, sunulan projenin mimari olarak uygun olduğunu ve önümüzdeki haftalarda imzalanacak protokolden sonra sürecin hızlı bir şekilde ilerleyeceğini belirtti.

Yapılan görüşmelerin ardından Karabük Valisi Kemal Çeber ve Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer’in de katılımıyla öğle yemeği yiyen İnanoğlu, misafirperverliklerinden dolayı Polat’a teşekkür etti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı