Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Nusret Gökçe, Narcos 3.sezonunda oynamamış

Dizi Haberleri

5 Eylül 2017 Salı 12:17:29

Nusret Gökçe, Narcos 3.sezonunda oynamamış

Etleri tokatladığı videoları paylaşarak Türkiye’de hatrı sayılır bir takipçi kitlesi edinen, tuz dökme hareketi ile de ünü Dünya’ya yayılan Nusret Gökçe’nin Narcos’un 3.sezonunda yer almadığı ortaya çıktı.

Nusret Gökçe, Narcos 3.sezonunda oynamamış

Dünya’nın en çok izlenen dizileri arasında yer alan Narcos’un 3.sezon tanıtımında, mafya babalarının masasına et servisi yapıp, birde meşhur tuz dökme hareketinin yer aldığı ön tanıtım videosu sonrasında, Nusret’in Narcos’da rol aldığı düşünüldü.

1 Eylül’de 3.sezonu yayınlanan ve tüm bölümleri internete düşerken, tanıtımda görünen sahnenin Narcos’un 3.sezonda ki bu sahnesini görmek isteyen izleyiciler büyük bir şok ile karşılaştı, öyle ki tanıtımda yer alan sahne 3. sezonun hiç bir bölümünde yoktu!

Dizinin sıkı takipçilerinden olan Habertürk’den Mustafa Doğan’da tanıtımda ki o meşhur sahneyi dizi de göremeyince, Netflix’in Türkiye partnerine ‘Nusret nerede?’ diye sorunca şu cevabı almış:

‘Narcos’un üçüncü sezonunun Türkiye ayağı için de Nusret’le işbirliği yapıp kendisini Kolombiya’daki çekimlere davet etmişler. Benzer çalışmalar başka ülkelerde, başka ünlülerle de yapılıyormuş. Ve bu projelerde taraflar arasında kesinlikle herhangi bir ödeme söz konusu olmuyormuş.

Amaç, izleyicileri heyecanlandıracak projeleri hayata geçirmeyi ve bu işlerde yerel nüanslara temas etmekmiş.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı