Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Nurseli İdiz: ‘Bu iş böyle kalmayacak’

Magazin

3 Eylül 2017 Pazar 13:07:17

Nurseli İdiz: ‘Bu iş böyle kalmayacak’

Nurseli İdiz, geçtiğimiz haftalarda rol aldığı ‘Aşk-ı Memduh’ isimli tiyatro oyununa, sarhoş olması ve ayıltılamaması nedeni ile sahneye çıkartılamayınca bu nedenle oyunun ikinci perdesi iptal edilmiş, bu nedenle de eleştiri oklarının hedefi olmuştu.

Nurseli İdiz: 'Bu iş böyle kalmayacak'

Seyirciler oyunun ikinci perdesinin sahnelenmesini beklerken, Nurseli İdiz ayıltılamadığı için, oyun iptal edilince seyirciler bu duruma tepki gösterdi. Oyunun ardından özel bir araç ile rol alacağı Siyah inci’nin çekimlerine gittiği esnada, yolda da yapım ekibi ile tartıştığı iddia edildi.

Bu gelişmelerin ardından Siyah İnci’nin oyuncu kadrosundan da çıkartılan İdiz, geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Burada açıklamalarda bulunan Nurseli İdiz, “bu iş böyle kalmayacak” dedi.

Yapılanın peşini bırakmayacağını söyleyen usta oyuncu, “Yerime Neriman Uğur alınmış. Tiyatroda yaşanan olayı bahane gösterip diziden kovuldum. Olay olduğunda setim başlamamıştı. Hiçbir neden, gerekli bir açıklama yok. Ben Nurseli İdiz’im, ona göre hareket edecekler. Çocuk gibi gel git yapmayacaklar. Ben üç ay boyunca hazırlık yaptım, okuma provalarına gittim. Sözüm ona, oyuncular benimle çalışmak istememiş. Dizideki oyuncuların yarısı arkadaşım. Hangi oyuncu benimle çalışmak istemedi, onu da öğrenmek istiyorum. Bu iş böyle kalmayacak” diyerek işin takipçisi olacağının altını çizdi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı