Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Nurseli İdiz ayıltılamayınca, Aşk-ı Memduh 2. perdesi iptal edildi

Kültür Sanat

24 Ağustos 2017 Perşembe 11:43:48

Nurseli İdiz ayıltılamayınca, Aşk-ı Memduh 2. perdesi iptal edildi

Bir dönemin en önemli oyuncuları arasında yer alan Nurseli İdiz ile ilgili skandal bir iddia ortaya atıldı. Alkol konusunda mimli olan oyuncunun, sahne alacağı tiyatro oyununa ayıltılamadığı için çıkamadığı iddia edildi.

Nurseli İdiz ayıltılamayınca, Aşk-ı Memduh 2. perdesi iptal edildi

5 yıl önce Alaçatı’da alkol’den yerinde bile duramazken görüntülenen ve bir yıldız’ın çöküşü olarak adlandırılan o günlerin sonrasında usta oyuncu pek çok dizi ve oyunda sahne almaya devam etmişti.

Usta oyuncunun yine de alkolü bırakmadığı ve devamlı olarak alkol aldığı kulislerde konuşulmaya devam ediliyordu.

Yeni Asır’da yer alan habere göre Nurseli İdiz, İzmir Enternasyonel Fuar’ında sahne aldığı Aşk-ı Memduh oyununun 2. perdesine, ayıltılamadığı için çıkamayınca, oyun iptal edildi.

Erhan Yazıcıoğlu ve Volkan Severcan ile birlikte sahnelediği Aşk-ı Memduh tiyatro oyunu, önceki gece saat 20.00’da Kültür Park İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde sahnelendi. İddialara göre oyunun ilk perdesinde kısa bir bölümde sahne alacak olan Nurseli İdiz alkollü olduğu için rolünü sahneleyemedi.

Oyunun ilk perdesi beklenmedik şekilde sonlandırılırken, ikinci perde ise sahnelenemedi. Usta oyuncu Erhan Yazıcı, “Nurseli hanım yüksek tansiyon rahatsızlığı nedeniyle oyunun ikinci perdesi iptal” dese de seyircilerin tansiyon değil o, alkoldendir diye tepki gösterdiği iddia edildi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı