Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Nurgül Yeşilçay’a Diafa’dan en iyi kadın oyuncu ödülü

Magazin

6 Ocak 2017 Cuma 23:17:49

Son Güncelleme: 06/01/2017 23:18:49

Nurgül Yeşilçay’a Diafa’dan en iyi kadın oyuncu ödülü

Fox Tv’de yayınlanan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Kösem Sultan’ı canlandıran Nurgül Yeşilçay’a, Araplardan büyük ödül.

nurgül yeşilçaya araplardan en iyi kadın oyuncu ödülü

Muhteşem Yüzyıl’ın Kösem Sultanı Nurgüş Yeşilçay, Paramparça dizisinde bir dönem kadın başrol olan Yeşilçay, dizide ki partner’i Erkan Petekkaya ile sorunlar yaşadığı magazin gündemine oturmuştu.

TIMS prodüksiyonun yapımcılığını üstlendiği ve ilk olarak Star Tv ekranlarında Beren Saat’in Kösem Sultan’ı canlandırdığı dizi, beklentilerin altında bir izlenme elde etmiş ve Star Tv’deki yayın sonlandırılmıştı.

Daha sonra yapımcılar hikaye kurgusu yeniden ele alınıp, Kösem Sultan olarak’da Nurgül Yeşilçay ile anlaşarak Muhteşem Yüzyıl Kösem serüvenini, Muhteşem Yüzyıl Kösem IV. Murad Bağdat Fatihi olarak tekrar izleyicilere sundular. Yeni kanalı olan Fox Tv’de yayınlanmakta olan dizinin güzel başrolüne, Arap Dünya’sından büyük bir ödül verildi.

Arap Dünyasının en prestijli ödülü olan Uluslararası Arap Festivali Ödülleri (DIAFA)’da en iyi kadın oyuncu ödülüne layık görülen Yeşilçay, 9 Ocak’da ödülünü almak için Dubai’ye gidecek.

DIAFA organizasyonu’nun Nurgül Yeşilçay için özel olarak hazırladığı görsel ile birlikte, bu müjdeli haberi instagram’dan duyuran oyuncu, “9 Ocak ta Arap dünyasının en önemli ödülünü almaya gidiyorum. En iyi kadın oyuncu ödülümü almaya geliyorum hazır mısın Dubaiiii” yazarak takipçileri ile paylaşmayı da ihmal etmedi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı