Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Nur Yerlitaş, İşte Benim Stilim jürisinden ayrıldı

Televizyon

23 Mart 2017 Perşembe 12:11:55

Nur Yerlitaş, İşte Benim Stilim jürisinden ayrıldı

Tv 8 ekranlarında yayınlanan moda programı İşte Benim Stilim’in ‘Nurella’ lakaplı jürisi modacı Nur Yerlitaş, programda oturduğu jürilik koltuğundan ayrıldığını katıldığı programda açıkladı.

Nur Yerlitaş, İşte Benim Stilim jürisinden ayrıldı

Geçtiğimiz günlerde Nur Yerlitaş’ın, İşte Benim Stilimde jüriliği bıraktığı ile ilgili iddiaların yer aldığı haberi kulislerde dolanmaya başlamıştı.

Bu iddialara rağmen, programın yapımcısı ayrılmadığını 1 haftalık izne çıktığını belirtmiş, ancak belirtiler Nur Yerlitaş’ın dönmeye niyeti olmadığı yönünde idi.

Yapımcıların bu açıklaması, ikna edebiliriz ihtimali ile yapılmış bir açıklama olsa gerek ki, Nur Yerlitaş’ın programda ki görevinden ayrıldığı kesinleşti.

Renkli Sayfalalar programına konuk olan ünlü modacı yaptığı açıklama ile jüri koltuğuna veda ettiğini resmen açıkladı. İşte Nur Yerlitaş’ın o açıklaması:

“Küçük sürtüşmeler her yerde olur. Sadece yoruldum. Üzerimde bir Nurella var. Bu Nurella ve Nur Yerlitaş arasında kalmaktan yoruldum. Geçirdiğim rahatsızlıktan sonra doktorum çok yorulma dedi. Uykusuz kalma dedi. Gönlüm ve ruhum yoruldu. Her şeyi aşkla yapmayı sevdiğim için bu işi nasıl yaptığımı biliyorsunuz. Ivana ile yıllardır çalışıyorum. Ivana ile aramda bir şey olmadı. Ben kendim artık olmak istemiyorum. Yapımcılarım ve yönetmenlerim çok iyi. Nur Yerlitaş olmaktan yoruldum. Sağlık durumum el vermediği için bırakıyorum. Benim ruh sağlığım çok bozuk aldığım paranın hiçbir önemi yok o yüzden programı kesin olarak bırakıyorum.”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı