Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

No 309’un yıldızı Demet Özdemir’den şöhret itirafı

Magazin

31 Ocak 2017 Salı 13:55:33

Son Güncelleme: 03/02/2017 01:08:34

No 309’un yıldızı Demet Özdemir’den şöhret itirafı

Fox Tv ekranlarında Çarşamba günleri yayınlanan No 309’un Lale’si Demet Özdemir, No 309’un ilk bölümü sonrası şöhretinde ki ani artış ile ilgili açıklamalarda bulundu.

No 309'un yıldızı Demet Özdemir'den şöhret itirafı

Kamera ile tanışması 2012 yılında başlayan Demet Özdemir, kamera karşısına ilk olarak Pegusus Hava Yollarının reklam filmi ile geçmişti.

Daha sonra yine Fox Tv’de yayınlanan Sana Bir Sır Vereceğim dizisi ile televizyon dünyasına merhaba diyen Özdemir, bugün Türkiye’nin önemli kadın oyuncuları arasına adını yazdırmış durumda.

Bir önce ki projesi olan Çilek Kokusu ile de büyük sempati kazanan Demet Özdemir, No 309’da ki rolü ilede popülerliği ve şöhreti tavan yaptı.

İlk dizisi Sana Bir Sır Vereceğim’in yayınlanan ilk bölümü sonrasında instagram’da ki 300 olan takipçi sayısının gecesinde 75 bin’e yükseldiğini fark eden Özdemir, şok olmuştum dedi. “Derin bir nefes alıp, yüzümü yıkadım, ani gelen şöhretten kalbim duracaktı” açıklamasında bulundu.

Daha önce Anadolu Efes Spor Kulübünün dans grubunda da yer alan Özdemir’in şimdilerde ki takipçi sayısı ise 2 milyon 800 bin.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı