Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Nevşehir Acıgöl’de köpekleri canlı canlı eze eze öldürdüler!

Genel

13 Temmuz 2018 Cuma 00:59:52

Son Güncelleme: 13/07/2018 13:39:26

Nevşehir Acıgöl’de köpekleri canlı canlı eze eze öldürdüler!

Bir gün yaşanmasın ki üzücü ve acı bir haber gelmesin. Nevşehir Acıgöl’den gelen haberler oldukça üzücü. Nevşehir Acıgöl’de canlı köpekleri eze eze öldürdüler.

Bu günün vahşet görüntüleri Nevşehir’den geldi. Acıgöl’de belediye çalışanları olduğu iddia edilen iki kişi, sokak hayvanlarını canlı canlı, çöp arabasına sokarak ezdiler ve öldürdüler. Kurtulmaya çalışan hayvanları ellerinde sopalarda döverek çöp kamyonunun içine sokmaya çalıştılar. Görüntüler an ve an kameraya yansıdı!

Bugün insanlığımızı Nevşehir Acıgöl’de kaybettik! Yavru savunmasız hayvanları iki şahış eze eze öldürerek çöp arabasına koyarak götürdü. Olayın plakaları da mevcut olmasına rağmen paylaşabilen insan sayısı oldukça az. Acıgöl’den tarihin en acı görüntüleri!

Nevşehir Acıgöl köpek faciası!

Yürek dağlayan görüntüler 11 Temmuz saat 21.55’te çekildiği ve belediye çalışanlarının halen görevde olduğu söyleniyor. Bu iddianın araştırılmasını ve gereğininin yapılması için haberi elden ele yaymaktan başka elimizden birşey gelmiyor. Özellikle olayın yargıya intikal edilmesi için bol bol paylaşılması gerekiyor. Ancak video görüntüleri yüreğimiz kaldırmadığı için paylaşamıyoruz.

Nevşehir Acıgöl belediyesinden konuyla ilgili resmi açıklama 2 gün geçmesine rağmen gelmedi. Son gelen bilgilere göre konuyla ilgili Belediye işçilerine soruşturma başlatıldı.

1 Yorum

1 Yorum

  1. Ayla clark

    13 Temmuz 2018 at 17:35

    Bu katliama imza atanlar, yapanlar ve seyirci kalanlar! Bu dunyada yatacak yeriniz yok. Katliami yapan canilerin bir an once cezalandirilmalarini istiyoruz ki diger canilere ders olsun. Eger Acigol kaymakamligi ve Nevsehir valiligi gerekeni yapmazsa olayi butun dunyaya tekrar tekrar duyuracagiz.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı