Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Netflix Yeni Dizisi Monarca Konusu Oyuncu Kadrosu

Dizi Haberleri

4 Temmuz 2018 Çarşamba 13:50:53

Son Güncelleme: 04/07/2018 11:47:30

Netflix Yeni Dizisi Monarca Konusu Oyuncu Kadrosu

Netflix platformunda yaz boyunca yayınlanacak yepyeni diziler bir bir gün yüzüne çıkıyor! Uluslararası çapta bir çok diziyi bünyesine katan Netflix’in yeni Meksika dizisi Monarca’nın konusunu, oyuncu kadrosunu ve neyi anlatacağını sizler için hazırladık…

Netflix yeni bir dizi daha duyurdu! Meksika dizisi Monarca, bundan böyle Netflix’te yayınlanacak. Peki Monarca’nın konusu ne? Oyuncu kadrosunda kimler var? Ne zaman başlayacak? Sizler için derledik…

Monarca dizisi, 2019 yılının ilk aylarında yayınlanmaya başlayacak. Netflix’in 2019 yılında yayınlamaya başlayacağı Monarca dizisinin başrollerinde ise Irene Azuela ile Juan Manuel Bernal yer alacak. Monarca’nın Eylül-Ekim aylarında başlayacak dizinin çekimlerinin tamamlanıp 2019’da ilk bölümüyle yayın hayatına başlaması bekleniyor.

MONARCA DİZİSİNİN KONUSU 

Meksikalı güçlü ve otoriter bir ailenin içinde ihtiras ve çalkantılarla birlikte kuşaktan kuşağa aktarılan bir ‘imparatorluğun’ kontrolünü eline almak isteyen Ana Maria’nın yuvaya, Meksika’ya dönmesini konu alan Monarca, bu ortamda dönen yolsuzluklar ve diğer birçok çetrefilli olaylar çerçevesinde bir perspektif sunacak.

İzleyiciyi ekrana kilitlemesi beklenen Monarca dizisini Salma Hayek’in yapım şirketi Ventanarosa Productions yapıyor. Bu nedenle Salma Hayek’te yapımcı kadrosunda yer almış oluyor. Hayek, Monarca ve Netflix işbirliğiyle ilgili yaptığı açıklamada çok çok heyecanlı olduğunu ve yeni yeteneklerle çalışacak olmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade etti.

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı