Netflix’in yeni dizisi Kulüp zengin oyuncu kadrosu ve heyecan yüklü senaryosuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Peki, Kulüp dizisinin oyuncu kadrosunda hangi isimler yer alıyor? Kulüp dizisinin konusu nedir? Kulüp dizisi 2. sezonu ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar...

Yargı bu akşam var mı yok mu? 23 Nisan 2023 Pazar Kanal D yayın akışı Yargı yeni bölüm var mı? Yargı bu akşam var mı yok mu? 23 Nisan 2023 Pazar Kanal D yayın akışı Yargı yeni bölüm var mı?


Netflix’in yeni dizisi Kulüp zengin oyuncu kadrosu ve heyecan yüklü senaryosuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Peki, Kulüp dizisinin oyuncu kadrosunda hangi isimler yer alıyor? Kulüp dizisinin konusu nedir? Kulüp dizisi 2. sezonu ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar…

Dünyanın en popüler medya platformu Netflix’te Kulüp rüzgarı esiyor! Hakan Muhafız, Atiye, Aşk 101 gibi dizilerin ardından iç yapımlar statüsünde hazırlanan Kulüp kısa sürede milyonlarca kişi tarafından izlendi. Q3 Medyanın yapımcılığını üstlendiği dizi için hiçbir masraftan kaçılmadı. 1950’li yıllarda geçen Kulüp dizisine özel dekorasyon çalışmaları yürütüldü. Blu TV’de yayınlanan Yeşilçam dizisi ile kıyaslanan Kulüp rekabette öne geçmeyi başardı. Kulüp dizisinin başrollerinde Barış Arduç, Fırat Tanış, Metin Akdülger, Asude Kalebek, Salih Bademci ve Gökçe Bahadır yer aldı. 

6182452b4e3fe01728982222

Kulüp dizisinin konusu 

1950’li yıllarda Gökçe Bahadır’ın canlandırdığı Matilda karakterinin af ile hapishaneden çıktığı sahne ile açılış yapılıyor. Matilda, Yahudi bir ailenin tek kızıdır. Zengin bir iş adamının kızı olan Matilda’nın hayatı müslüman bir erkeğe aşık olması ile tamamen değişir. Matilda’nın aşık olduğu adam babası ve ağabeyinin ölümüne sebep olur. Karnındaki bebeğine rağmen gözünü karartarak silahı eline alır. Matilda hapishanedeyken kızı Raşel yetimhanede büyümek zorunda kalır. Matilda, İsrail’e gitmeye kararlıdır. Raşel’in başı İstanbul’un en ünlü restoranlarından birinin yöneticisi Çelebi ile derde girmiştir. Çelebi, Matilda’ya kızının hayatını kurtarması için bir teklif sunar. 

WhatsApp-Image-2021-10-11-at-10.15.01

Raşel ve İsmet aşkının sonu 

Raşel, yıllar sonra karşısına çıkan annesine karşı çok öfkelidir. Bu arada Beyoğlu’nun tanınan simalarından Fıstık İsmet’e aşık olmuştur. Matilda ve Raşel arasındaki ilişki ip üstünde yürümeye benzemektedir. Restoran sahibi Orhan ise önemli bir risk alarak Selim Güngör’ü sahneye çıkarmaya karar vermiştir. Selim’in en yakınındaki isim Matilda olacaktır. Raşel’in hamileliği ise Matilda’nın yeni bir çıkmaza girmesine neden olur. Duygusal sahnelerin öne çıktığı dizide, aşkın farklı yönleri anlatılmaktadır.Kulüp dizisinin ilk 6 bölümü 5 Kasım’da seyirci karşısına çıktı. Geriye kalan 4 bölüm ise Aralık ayında yayınlanacak. Yoğun ilgi gösterilen Kulüp dizisinin 2. sezonu için hazırlıklar şimdiden başladı.