Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Nergis Kumbasar’dan kızı Yasmin’in fotoğrafları hakkında konuştu

Magazin

26 Ocak 2017 Perşembe 10:52:38

Son Güncelleme: 26/01/2017 10:54:21

Nergis Kumbasar’dan kızı Yasmin’in fotoğrafları hakkında konuştu

Mehmet Ali Erbil’den olan kızı Yasmin’in sosyal medya da paylaştığı fotoğraflar üzerine devamlı magazin gündemine gelmesine ilişkin, Yasmin’in annesi Nergis Kumbasar yorumda bulundu.

Nergis Kumbasar'dan kızı Yasmin'in fotoğrafları hakkında konuştu

Yasmin Erbil’in devamlı sosyal medyadaki fotoğrafları nedeni ile gündeme gelmesi sonucu, magazin gündemine ‘baba tepkisi’ olarak gündeme gelen, bu sebeple de Yasmin Erbil’in yurt dışına oyunculuk eğitimi almaya gönderilmesi hakkında Kumbasar’dan açıklama geldi.

Kiralık Aşk dizisinde birlikte rol aldığı Onur Topçu ile Nişantaş’ında objektiflere takılan Nergis Kumbasar, kızının fotoğraflarının devamlı magazin gündemine haber olması ile ilgili rahatsızlığını dile getirdi.

Yasmin Erbil’in paylaştığı fotoğraflar yüzünden de, Erbil ile aralarının açıldığı iddialarını da açıklığa kavuşturan Nergis Kumbasar, “Babası Yasmin’e herhangi bir kısıtlama getirmesi gibi bir durum yok, Yasmin’de gayet normal giyiniyor, o aklı başında bir kızdır” dedi.

Kızının bu şekilde devamlı gündeme gelmesinden sıkıldığını, kızının paylaşımlarının dozunda olduğunu söylerken, gündem eksikliği nedeni ile magazinin gündem yaratmaya çalıştığını düşündüğünü söyledi.

Çıkan haberlerin kızının psikolojisini de etkilediğini belirten Kumbasar, kızım da hakkında yapılan haberlere üzülüyor diyerek, Onur Topçu ile gezmesine devam etti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı