Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Nereden Nereye’nin ilk fragmanı yayınlandı

Film Haberleri

28 Mart 2017 Salı 13:35:36

Son Güncelleme: 04/07/2018 22:16:06

Nereden Nereye’nin ilk fragmanı yayınlandı

Nereden Nereye’nin yönetmenliğini Volkan Dönmez yaparken, Selim Çirput’un da senaristliğini üstlendiği komedi filminin başrollerini de Sarp Levendoğlu, İnan Ulaş Torun, Yosi Mizrahi ve Hakan Bilgin paylaşıyor.

Nereden Nereye'nin ilk fragmanı yayınlandı

Çekimleri İstanbul ve Bodrum’da yapılarak tamamlanan, İnsigna’nın yapımcılığını üstlendiği 90 dakikalık sinema filmi Nereden Nereye’nin vizyon tarihi ve filmin afişi de geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı.

‘Hayallerinin Peşinden Koşanların Hikayesi’ sloganı ile tanıtılan film 28 Nisan 2017 Cuma günü vizyona girerek sinemaseverler ile buluşacak.

Filmde, Ejder Kalender (İnan Ulaş Torun), 25 yaşlarında en büyük ideali oyuncu olmak olan bir gençtir. Bodrum’da bir kablolu TV bayisinde teknik servis elemanı olarak çalışmaktadır.

Bir gün gazetede ülkenin en popüler yapımcılarından Barış Savaş’ın (Yosi Mizrahi), ünlü oyuncu Metin Leylek (Sarp Levendoğlu) ile birlikte Bodrum’daki yazlıklarına geleceği haberini okur.

Hemen bir plan yapıp, hayatlarına dahil olur. Fakat aksiliklerle dolu bir gece geçirilir. Peki o sancılı gece sonunda, Ejder istediğini alabilecek midir? İşte orası biraz muammadır.

Nereden Nereye Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı