Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Nejat İşler’e Dayak Şoku! Hastanelik Oldu!

Magazin

19 Temmuz 2018 Perşembe 10:33:28

Nejat İşler’e Dayak Şoku! Hastanelik Oldu!

Ünlü oyuncu Nejat İşler dayak yedi! Fotoğraf çekilmek isteyen kadın hayranını geri çeviren Nejat İşler, hayranının eşinden beklenmedik bir tepki gördü! Fotoğraf isteğini reddettiği kadının kocası Nejat İşler’i tekme tokat dövdü, Nejat İşler hastanelik oldu! 

Nejat İşler hastanelik mi oldu? Ünlü oyuncu Nejat İşler alışveriş merkezinde fotoğraf çekilmek isteyen kadın bir hayranını geri çevirince olanlar oldu! Kendisine fotoğraf çekilme isteğini ileten kadına ret yanıtı veren Nejat İşler’e kadının eşinden çok sert bir tepki geldi! Nejat İşler’e saldırmaya başlayan kadın hayranının eşinin Nejat İşler’i hastanelik ettiği iddia edildi.

Nejat İşler’in sağlık durumunun nasıl olduğuyla ilgili bir bilgi henüz gelmezken olayın şokuyla Nejat İşler’in kendini savunamadığı ve saldırıya uğradığı iddia edildi. Nejat İşler’e saldıran şahsın gözaltına alınıp alınmadığı henüz bilinmiyor. İşler’in hastanelik olduğu da gelen iddialar arasında. Kadın hayranının isteğini reddeden Nejat İşler gerçekten saldırıya uğradı mı?

NEJAT İŞLER KİMDİR

Birçok dizi film yapımda yer alan Nejat İşler en son Martıların Efsanesi filminde yer almıştı. Kaybedenler Kulübü Yolda filminde de rol alan Nejat İşler geçirdiği sağlık sorunları ve ameliyatlar nedeniyle bir dönem de ekranlardan ve beyaz perdeden uzak kalmıştı. Nejat İşler şimdi de kadın hayranının kocası tarafından uğradığı saldırıyla gündeme geldi!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı