Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Nefes Nefese Rüyanın annesi Kim olacak?

Dizi Haberleri

6 Ağustos 2018 Pazartesi 22:02:33

Nefes Nefese Rüyanın annesi Kim olacak?

Star TV ekranlarının yeni dizisi Nefes Nefese’de ilk bölüm heyecanı yaşandı! İlk bölümün ardından gözler ikinci bölüme çevrilirken annesini bulmak için Suriye’ye yolculuğa çıkan Rüya’nın annesinin kim olacağı büyük merak konusu oldu!  Rüya’nın annesi olarak diziye hangi ünlü oyuncu katılacak? Sizler için araştırdık…

Star TV ekranlarında ilk bölümüyle yeni yayın hayatına başlayan iddialı dizi Nefes Nefese’de ikinci bölüm heyecanı bekleniyor! Dizinin senaryosu da bir hayli ilginç! İlk bölümde Berlin’de babasıyla birlikte yaşayan Rüya, kendisi küçük yaştayken öldüğünü sandığı annesini hayal meyal hatırlamaktadır. Berlin’de yaşarken bir şekilde öğrenip Annesinin izini süren Rüya, Suriye’de bir adrese ulaşır! Suriye’de ise savaş vardır! Rüya, Annesini bulmak için bu zorlu yolculuğa başlamaya hazırdır! Berlin’den Antakya uçağına binmiştir. Uçakta’da Yusuf’la tanışır ve yolları kesişir!

Şimdi 2. bölümde Rüya’nın annesi olarak diziye kimin katılacağı merak ediliyor.  Diziye Rüya’nın annesi olarak kim katılacak? Hangi ünlü oyuncuyu Nefes Nefese dizisinde Rüya’nın annesi olarak izleyeceğiz? Bu sorunun cevabı henüz bilinmiyor! Rüya’nın annesi dizinin kaçıncı bölümünde gün yüzüne çıkacak, Rüya kaçıncı bölümde annesini bulacak? Bu soru da merak ediliyor.

NEFES NEFESE 2. BÖLÜMÜ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Heyecanın doruğa çıkacağı Nefes Nefese 2. bölüm 1. fragmanı yayınlandı! Dizinin 2. bölümü 8 Ağustos 2018 Çarşamba günü saat 20.00’da Star TV ekranlarında olacak! Suriye’deki oyuna Atmaca’da dahil olacak! Yusuf neyi planlıyor? Rüya, annesini bulmak için çıktığı Suriye yolunda zorlukların üstesinden gelebilecek mi? Hep birlikte göreceğiz..

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı