Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Nefes Nefese Dizisi Nerede Çekildi?

Dizi Haberleri

1 Ağustos 2018 Çarşamba 20:25:25

Nefes Nefese Dizisi Nerede Çekildi?

Star TV ekranlarının yeni dizisi Nefes Nefese bu akşamki ilk bölümüyle yayın hayatına başladı! Nefes Nefese izleyicisini ilk bölümle birlikte en merak ettiren şey ise dizinin nerede çekildiği oldu. Nefes Nefese dizisi nerede çekildi? Nefes Nefese dizisinin seti hangi ilimizde hangi semtte kuruldu? Nefes Nefese’nin sahneleri nerede çekiliyor? Sizler için araştırdık…

Star TV ekranlarına damga vurması beklenen ve bu akşam yayınlanan ilk bölümüyle yayın hayatına başlayan Nefes Nefese dizisi izleyicisiyle buluştu! 1 Ağustos Çarşamba saat 20.00’da başlayan ilk bölümle birlitke Nefes Nefese izleyicilerinin en merak ettiği soruların başında dizinin müzikleri ile dizinin sahnelerinin nerede çekildiği sorusu var. Nefes Nefese dizisi nerede çekildi?

Nefes Nefese dizisinin çekimleri birçok farklı il ve ilçede yapıldı! Rüya ve babası Atmaca’nın yaşadıkları ilk yer Berlin’di. Bu nedenle ilk çekimler Berlin’de yapıldı. Ardından Rüya, annesini bulmak için Suriye’ye geçiyor! Nefes Nefese dizisinin çekimleri Adana ve Antakya’da yapılıyor. İlk bölümde Berlin – Adana ve Antakya’da yapılan çekimleri izleyeceğiz. Dizinin ilerleyen bölümlerde çekimlerin İstanbul’da gerçekleştirilebileceği de söyleniyor!

NEFES NEFESE DİZİSİ NEREDE ÇEKİLDİ? SETİ NEREDE?

Dizinin ilk bölümü için çekimler Berlin, Antakya ve Adana’da yapıldı. Belirtildiği gibi ilerleyen bölüm ve sahneler için çekimlerin adresi İstanbul olabilir. Ancak bundan sonra uzunca bir süre Adana ve Antakya’da çekimlere devam edilmesi bekleniyor. İstanbul’da çekimlerin hangi semtlerde yapılacağı ise şuan için bilinmiyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı