Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Nefes Nefese Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Star TV Artık Tarih Versin

Dizi Haberleri

18 Temmuz 2018 Çarşamba 16:40:57

Nefes Nefese Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Star TV Artık Tarih Versin

Star TV ekranlarında yeni sezonda yayın hayatına başlayacak iddialı dizisi Nefes Nefese için hayranları ayaklandı! Cast çalışmaları süren dizinin yeni sezonda yayınlanacağı kesin olarak duyurulmasına karşın henüz başlangıç için bir tarih verilmedi. Oyuncu kadrosunda Şükrü Özyıldız, Gülçin Santırcıoğlu, Melisa Şenolsun ve Uğur Yücel gibi isimlerin yer aldığı Nefes Nefese dizisi ne zaman başlayacak? Sizler için hazırladık…

Star TV ekranlarının yeni sezonda başlayacak iddialı dizisi Nefes Nefese için geri sayım başladı! Kesin olarak yeni sezonda yayınlanacağı duyurulan Star TV’nin yeni dizisi için henüz bir tarih açıklanmadı. Nefes Nefese dizisinin ilk bölümünün ne zaman yayınlanacağını öğrenmek isteyen dizi tutkunları sosyal medyadan isyan başlattı, kanalın yani Star TV’nin bir tarih vermesini istediler.

Uğur Yücel’in hem yönetmen hem oyuncu olduğu dizinin oyuncu kadrosunda Şükrü Özyıldız, Melisa Şenolsun, Caner Şahin, Zeyno Eracar ve daha birçok isim yer alıyor. Ünlü isimlerle bezeli oyuncu kadrosuyla yeni sezonda iddialı bir yapım izlenimi veren Nefes Nefese dizisinin 4. tanıtımı da yayınlanmıştı. Dizinin ne zaman başlayacağı konusunda ise henüz kesin bir tarih yok!

NEFES NEFESE DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYABİLİR, TAHMİNLER?

Nefes Nefese dizisinin cast çalışmaları neredeyse sona erdi. Oyuncu kadrosu ve dizi ekibinin hazır kıta olduğu biliniyor. Deneme çekimlerinin yapıldığı da gelen haberler arasında. 4. tanıtımı da yayınlanan dizinin Eylül veya en geç Ekim aylarında Star TV ekranlarında ilk bölümü yayınlanarak yayın hayatına başlaması bekleniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı