Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Nefes Nefese Dizi Müzikleri Sezen Aksu Baba Şarkısı Sözleri

Dizi Haberleri

1 Ağustos 2018 Çarşamba 20:01:33

Nefes Nefese Dizi Müzikleri Sezen Aksu Baba Şarkısı Sözleri

Star TV ekranlarının yeni dizisi Nefes Nefese’nin müzikleri de dikkatleri çekmeyi başardı! Bu akşam 1 Ağustos 2018 Çarşamba günü saat 20.00’da Star TV’de ilk bölümüyle ekranlarda yayın hayatına başlayacak Nefes Nefese dizisinin müziği Sezen Aksu’nun Baba şarkısı, dizi tutkunları tarafından en çok aranan şarkılar arasına girmeyi başardı. Biz de Sezen Aksu’nun Baba şarkısını ve sözlerini sizler için hazırladık…

Star TV ekranlarında yepyeni bir dizi bu akşam başladı! Nefes Nefese dizisi Star TV ekranlarında ilk bölümüyle yayın hayatına başladı! Başrollerinde Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız ve Melisa Şenolsun gibi isimlerin yer aldığı yeni dizi Nefes Nefese’nin şarkıları da dikkatleri çekmeyi başardı! Tanıtımları, fragmanı ve müziği, jeneriği çok çok önceden yayınlanmaya başlamıştı!

Dizinin uzun süredir dönen jeneriği ve fragmanının ardından bugün 1 Ağustos Çarşamba günü saat 20.00’da ilk bölümü Star TV ekranlarında yayınlanmaya başladı! Dizinin jeneriği, müziği de çok ses getireceğe benziyor. Nefes Nefese dizisinde çalan şarkı Sezen Aksu’ya ait! Sezen Aksu’nun baba şarkısının sözlerini sizler için araştırdık.

SEZEN AKSU BABA ŞARKI SÖZLERİ – NEFES DİZİSİ ŞARKISI

Karda kışta darda zorda,

Karanlık gecede bastığı anda,

Nefesini hissederim öpersin ensemden,

Baba ne tuhaf yeryüzü,

Ne çok üzüntüsü,

Sen halledersin….

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı