Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Nefes Nefese Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz’e Rakip Oluyor

Dizi Haberleri

25 Temmuz 2018 Çarşamba 16:08:17

Nefes Nefese Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz’e Rakip Oluyor

Star TV’nin yeni dizisi Nefes Nefese’nin yayın tarihi belli oldu. Yeni sezonda iddialı bir dizi olması beklenen ve başarılı olacağından kuşku duyulmayan Nefes Nefese dizisi TRT 1’in sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul ile ATV’nin Sen Anlat Karadeniz dizisine rakip olacak! 1 Ağustos Çarşamba günü saat 20.00’da ilk bölümüyle Star TV ekranlarında olacak Nefes Nefese dizisi Çarşamba günleri yayınlanacak!

Başrollerinde Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız ve Melisa Şenolsun’un yer aldığı Nefes Nefese dizisi yeni sezonda Star TV ekranlarına kilitlemeye geliyor! Berlin’de babasıyla birlikte rahat bir hayat sürerken hiç görmediğim ama Suriye’de olduğunu öğrendiği annesini bulmak için harekete geçen Rüya’nın maceralarını anlatacak Nefes Nefese dizisinin yayın tarihi de sonunda belli oldu!

Star TV’nin yeni dizisi Nefes Nefese, 1 Ağustos 2018 Çarşamba günü saat 20.00’da ilk bölümüyle ekranlarda olacak! Dizinin çarşamba günü başlaması ve çarşamba günleri yayında olması sebebiyle rakipleri de belli oldu! TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul ve ATV’nin en iyi dizisi olarak lanse edilen Sen Anlat Karadeniz, yeni sezonda Nefes Nefese dizisi ile reyting savaşı verecek!

NEFES NEFESE DİZİSİ DEVLERE KARŞI!

İddialı bir dizi olduğunu şimdiden gösteren Nefes Nefese’nin reyting listesinde rakipleri gerçekten de çok dişli! Osmanlı’yı anlatan Diriliş Ertuğrul ve Tahir Nefes aşkını konu alan Sen Anlat Karadeniz ile reyting mücadelesi verecek Nefes Nefese dizisinin işi ne kadar zor gözükse de devlerle yarışacak olması dizi için de iyi bir tecrübe olacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı