Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Nefes Nefese 1. Bölüm Hiç Beğenilmedi! Bu Nasıl dizi Tutmaz Final Yapar

Dizi Haberleri

1 Ağustos 2018 Çarşamba 23:44:11

Nefes Nefese 1. Bölüm Hiç Beğenilmedi! Bu Nasıl dizi Tutmaz Final Yapar

Aylardır Star TV ekranlarında yayınlanan Nefes Nefese 1. Bölümü ekrana geldi. Peki Nefes Nefese dizisi tutar mı? Reytingleri nasıl gelir bilinmez, dizinin izleyici hiç beğenmedi. Nefes Nefese 1. bölümü çok sert tepkilere neden oldu. Dizinin tutma ihtimali olmadığını söylerek sert eleştirilde bulundular.

Başrollerinde Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız, Melisa Şenolsun, Şebnem Hassanisoughi ve Ezgi Şenler gibi yıldız isimlerin yer aldığı Nefes Nefese dizisi 1. bölümü nihayet yayınlandı. Tanıtım fragmanları ekranda 5 aydır fazla süren dizi ilk bölümü yerden yere vuruldu.

Reytingler henüz gelmezken, dizi izleyicileri dizinin tutma ihtimalinin bulunmadığını iddia etti. Çarşamba akşamları ekrana gelen yapımın karşısında, Darısı Başımıza final bölümüyle ekrana geldi. Nefes Nefese dizisi daha önce ekrana gelen Kalbimin Sultanı yerine ekrana geldi.

Nefes Nefese 1. Bölüme Sert Eleştiriler!

Nefes Nefese dizisini izleyenlerden bir çok eleştiri geldi. “Nefes Nefese maalesef 90 yaşından bir amcanın yokuş çıkmayaçalışması gibi. O da nefes nefese ama o da sıkıcı. Gerçekten kusura bakmasınlar, hiçbir eşleri dostları ” ya siz bunu yapmışınız da bu olmamış ki ” dememiş.” diyerek sert tepkisini dile getirdi. Bu ve benzeri yorumlara desteklerde üst üste geldi.

Nefes Nefese dizisi ilk bölümü Uğur Yücel gibi usta ismin başrol oynaması nedeniyle oldukça izlenecektir. Ancak önemli olan kaç kişinin beğendiği ve diğer hafta ne kadarı Çarşamba gününü iple çekip yapım için ekran başına geçeceği merak edilecek.

Nefes Nefese dizisine ekran macerasında sinehaber.com olarak başarılar dileriz!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı