Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Dolunay 11. Yeni Bölüm Fragmanı 12 Eylül Yayınlandı mı?

Dizi Haberleri

6 Eylül 2017 Çarşamba 01:45:12

Son Güncelleme: 04/07/2018 16:30:25

Dolunay 11. Yeni Bölüm Fragmanı 12 Eylül Yayınlandı mı?

Dolunay’da, Ferit’ten kaçan Deniz’e sığınıyor. Dolunay’ın yayınlanan son bölümünde, istifa eden Nazlı’yı yakınında tutmanın peşinde olan Ferit, bu sağlayabilecek alternatif çözümler aramaya başlar.

Nazlı Deniz'e sığınıyor Dolunay 11. Bölüm Fragmanı

Nazlı’nın istifasına karşılık harekete geçen Ferit’in bu hareket’e bir cevabı vardır. Ferit ise Nazlı’yı yanında tutmak için çözüm yolları bulmaya çalışırken, Nazlı’nın neden kendisinden uzaklaştığını da öğrenmeye niyetlidir.

Ferit’ten kaçan Nazlı için çok fazla manevra alanı kalmamıştır. Ferit’in kendisine gösterdiği yakın alakadan saklanmaya çalışan Nazlı’nın bu sıralarda sığındığı liman Deniz olur. Deniz ise, Nazlı’nın bu dostane yaklaşımını, lehine kullanıp, bunu bir fırsat bilir ve Nazlı’ya yakınlaşmaya çalışır. Demet ve Hakan’ın niyeti ise, şirketteki pozisyonlarını sağlama almaktır. Ferit bunu her ne kadar engellemeye çalışsa da, Demet ve Hakan arkalarına sağlam bir destek alır.

Dolunay’ın önce ki bölümünde neler yaşandı?

Ferit’le aynı ortamda bulunmak Nazlı için gittikçe daha zor olmaya başlar. Bir yandan Ferit’e karşı duyguları diğer yandan sakladığı sır onu sıkıştırır. Ferit Nazlı’nın hareketlerine bir anlam veremezken onun Deniz’le olan yakınlığından da rahatsız olmaya başlar. Nazlı artık bir karar vermek zorunda kalır. Deniz ise Nazlı’ya karşı daha cesur davranmaya başlar. Bundan en çok etkilenen Alya olur. Asuman Demet’in beklediğinden daha dişli çıkmıştır. İkili bundan sonra kartlarını açık oynayacaklardır.

DOLUNAY 11. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı