Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Naz Mila Bikinisiyle Bodrumu Salladı! Naz Mila kimdir?

Magazin

6 Temmuz 2018 Cuma 14:30:00

Naz Mila Bikinisiyle Bodrumu Salladı! Naz Mila kimdir?

Evlendirme programlarıyla adını duyuran Naz Mila, önceki gün muz videosuyla rekor kırmıştı. Şimdi Naz Mila Bodrum’da bikinili şov yaptı. Seksi kırmızı bikinisiyle adından söz ettiren Naz Mila yine merak uyandırdı. Peki Naz Mila kimdir? Ne iş yapar. İşte kısaca hayatı.

İlk olarak Seda Sayan’ın sunduğu Evleneceksen Gel programında gördüğümüz Naz Mila, hemen ardından Zuhal Topal’la Evlen Benimle programından adından söz ettirdi. Oldukça dikkat çeken gelin adayıyken programların kaldırılmasından uzunca bir süre sesi çıkmadı. Naz Mila bu dönemde ortadan kaybolurken İnstagram’dan elde ettiği takipçilerine sık sık videolar ve fotoğraflar attı. Geçtiğimiz gün yayınladığı muz videosu onu yeni bir rekora ortak etti. Ardından en popüler insan olma yolunda hızla ilerledi. Basında yer almasından sonra basına da teşekkür ederek paylaşımlarını sürdürdü. Şimdi yeni fotoğraflarıyla adından söz ettiriyor.

Naz Mila kimdir?

Zuhal Topal’la İzdivaç programından ünlülenen Azeri asıllı Naz, programda en çok konuşulan isimlerden biri oluyordu. 25 yaşında bir evliliği bulunarak programa katılmıştı. 10 yaşında kızı var. Eski eşinin kim olduğunu kimseye açıklamıyor.

Programda sık sık gidip geliyordu. Ali’yle ve operasyonla yakalanan isimle aşk yaşıyordu. Ancak program biter bitmez ilk ifşalayan kişi olarak tanındı. Zuhal Topal’la Evlen Benimle programında dönen dolapları bir bir anlattı.

Muz Videosu sonrası Bodrum’u sallıyor!

Çektiği muz videosuyla basında uzunca bir süre sonra yeniden adından söz ettiren Mila, şu anda Bodrum’da verdiği pozlarla adından sıkça söz ettiriyor.

Naz Mila Azeri arkadaşlarıyla beraber Alora Beach Club Gumbet’te eğleniyor ve görüntülerini sık sık paylaşıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı