Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Naz Elmas’a damadın aileden onay çıkmadı

Naz Elmas'a damadın aileden onay çıkmadı

Magazin

25 Ağustos 2017 Cuma 09:16:22

Son Güncelleme: 25/08/2017 04:44:04

Naz Elmas’a damadın aileden onay çıkmadı

Özel hayatında bir türlü aradığı mutluluğu bulamayan güzel oyuncu Naz Elmas, 5 aydır birlikte olduğu bankacı sevgilisinde de aynı sonu yaşadı. Naz Elmas’ın bu ilişkisi de bitti.

Naz Elmas'a damadın aileden onay çıkmadı

Fırtınalı bir özel hayatı olan ve ilişkilerinde bir türlü dikiş tutturamayan oyuncu Naz Elmas’ın, bankacı sevgilisi Cemre Bozer ile ayrıldığı ortaya çıktı.

2015 yılında Emre Kıramer ile evlenip, 6 ay sonra boşanan oyuncu Naz Elmas, onun ardından Hakan Yılmaz ile aşk yaşamaya başlamıştı. Ancak Hakan Yıldız ile olan aşk serüveni de kıskanç tavırları nedeni ile terk edilmesine neden oldu.

5 aydır da bankacı Cemre Bozer ile birlikte olan Naz Elmas’ın, bir süre önce yaptığı ‘evlilik’ açıklaması nedeni ile Cemre Bozer’in ailesinden veto yemesine neden olduğu öğrenildi.

14 Şubat’ta, Cemre Bozer ile birlikte olduğunu açıklayan Naz Elmas, geçtiğimiz aylarda “Evlenmek için erken. Böyle mutluyuz. Hatta böyle çocuğa da razıyız.” açıklaması yapınca, iddiaya göre bu açıklama Bozer’in ailesini rahatsız etti.

Bu durumdan rahatsız olan aile, ilişkiye karşı olduklarını söyleyince de Cemre Bozer’in Naz Elmas’dan ayrıldığı iddia edildi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı