Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Mutluluk Zamanı ve Yol Ayrımı gişe de iyi bir açılış yaptı

Film Haberleri

14 Kasım 2017 Salı 13:22:27

Mutluluk Zamanı ve Yol Ayrımı gişe de iyi bir açılış yaptı

Geçtiğimiz hafta sonu olan 10-12 Kasım tarihleri arasında gişe de Mutluluk Zamanı ve Yol Ayrımı filmleri ilk kez izleyicisi ile buluştu. İlk haftalarında iyi bir başlangıç yapan filmler, hafta sonu en çok izlenen ilk 4 yapım arasında yer aldılar.

Mutluluk Zamanı ve Yol Ayrımı gişe de iyi bir açılış yaptı

Kiralık Aşk’da yakaladıkları muhteşem uyum ile önemli bir hayran sayısı elde eden Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun birlikte rol aldığı başrollerini paylaştığı Mutluluk Zamanı filmi ile Şener Şen’in Yol Ayrımı isimli filmi geçtiğimiz hafta sonu izleyici ile buluştu.

Türkiye’nin Oscar adayı Ayla filminin 475.226 seyirci ile 3. haftasında da liderliğini korudu gişe sonuçlarında, İbrahim Büyüka ve Oğuzhan Koç’un başrollerinde yer aldığı Yol Arkadaşım 207.982 seyirci ile ikinci sırada yer alırken, Mutluluk Zamanı 10-12 Kasım’da 187.360 kişi tarafından izlenerek 2.505.494 TL hasılat elde ederken, Yol Ayrımı’da 137.266 kişi tarafından izlenerek 1.918.413 TL hasılat elde etti.

Mutluluk Zamanı Konusu

Mert, müşterilerini hayata karşı ayakları dimdik yere basan insanlara dönüştüren “mutluet.com.tr ” şirketinin sahibidir. Geçmişiyle yüzleşmeden kendi mükemmel hayatını yaratan Mert ve tüm hayatını geçmişinde yaşadıkları üzerine kuran Ada’nın yolları sürpriz bir şekilde kesişir. Mert’in hayatı Ada’yı tanıdıkça değişmeye başlar. Mert’i tanıdıkça ona aşık olan Ada ise ne kadar duygularına engel olmaya çalışsa da başarılı olamaz. Kendisini hep kaybeden biri olarak gören Ada’nın ağabeyi Tarık’ın hayatı ise Mert’le tanıştığında bambaşka bir hal alır. Fakat ne Cengiz’in “Mert’in kız kardeşine aşık olduğundan haberi vardır; ne de Ada’nın abisinin Mert’ten çapkınlık dersleri aldığından.

Yol Ayrımı Konusu

Mazhar, hayatını babasından devraldığı teskstil imparatorluğunu büyültmeye adamıştır. Bunun için de agresif ve acımasız yöntemler izlemekten çekinmez. Fakat Mazhar’ın yaşadığı trafik kazası birçok şeyi değiştirir. Kaza Mazhar’ın hayata yeniden tutunmasını sağlar. Belki böylece geçmişten bugüne fark etmeden taşıdığı ağır yükten de kurtulabilecektir. Bu değişim tabii ki kolay olmayacaktır. Karşılaştığı yol ayrımında, ailesi önünde bir engel olarak beklemektedir. Mazhar Kozanlı, yaptığı tercihin bedelini ödemek ya da pes etmekle karşı karşıya kalacaktır. Çıktığı bu yolda yeni dostlar ve mekânlar bulacak, yolu Nur’un Gemisi ve tayfasıyla da kesişecektir.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı