Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Mustafa Sandal ile Emina Sandal hakkında ”boşanacak” iddiası

Magazin

15 Aralık 2017 Cuma 19:18:28

Mustafa Sandal ile Emina Sandal hakkında ”boşanacak” iddiası

Emina Sandal

Mustafa Sandal ile Emina Sandal arasında son dönemde çalkantılı süreç yaşandığı iddia edildi. İddialara göre bir süreden beridir evli olan çift, mutlu evlilik tablosu vermiş ve dikkatlerden kaçmamıştı. İkilinin aralarında herhangi bir sorun olmadığı basında yer almışken, bugün ortaya atılan iddia ise ortalığı karıştırdı. Ortaya atılan iddialara göre çift bir süredir aralarında yaşadıkları anlaşmazlıklar dolayısı ile büyük sorunlar yaşamalarının ardından boşanmaya karar vermişlerdi.

Ancak bu iddiaların ardından bugün sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Emina Sandal, açıklamasında bu ve buna benzer iddiaların son zamanlarda kendisini yakından ve derinden üzdüğünü açıkladı. Boşanma gibi bir durumun söz konusu olmadığını ifade eden Sandal, yurtdışı ve Türkiye’de aktif olarak yaşamaya devam ettiğini ifade etti.

Mustafa Sandal’dan Açıklama Geldi

Mustafa Sandal ise haklarında çıkan iddialar sonrasında yaptığı açıklamasında kendilerinin parasal olarak herhangi bir kavga sorunları olmadıklarını, ancak yaşadıklarını değerlendirme aşamasında olduklarını ifade etti. Kararı kendilerinin vereceklerini belirten Mustafa Sandal, özellikle de bu konuda son açıklamasının bu yönde olduğunu ifade etti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı