Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Mustafa Sandal: All Star olursa seve seve

Magazin

25 Mart 2017 Cumartesi 16:31:53

Mustafa Sandal: All Star olursa seve seve

O Ses Türkiye’nin eski jüri üyesi Mustafa Sandal, eşi Emina Sandal ile Etiler’de ki bir gece kulübünden çıkarken objektiflere takıldı.

Mustafa Sandal: All Star olursa seve seve

Muhabirler ile sohbet eden Mustafa Sandal, basın mensuplarının kendisine yönelttiği sorulara da samimiyetle cevap verdi.

Geçtiğimiz günlerde evinde Cem Yılmaz ve Ozan Güven’i ağırlayarak yemek yiyen Sandal, o geceden bir selfie çekerek bu kareyi sosyal medyada paylaşmıştı.

Bu selfie, ünlü oyuncu Ozan Güven ile Ece Önen’in birlikte olduğunu ortaya çıkardı. Bu aşkı ortaya çıkarması kendisine hatırlatılınca, “Biz de o gün öğrendik, tanışmış olduk. Ozan kardeşim gönlü güzel bir kardeşimiz, Allah onlara mutluluk versin” yanıtını verdi.

O Ses Türkiye’de 6 yıldan sonra ilk kez şampiyonluk elde ederek büyük bir sevinç yaşayan eski jüri arkadaşı Hadise’ye de tebriklerini iletti.

Muhabirlerin, “Programda tekrar jüri üyeliğini düşünür müsünüz?” diyerek yönelttiği soruya da “All Star tadında bir program yaparsa tabii ki cevabım evet olur” yanıtını verdi.

Araca binmeden önce gül satan çocuktan, eşine gül alıp hediye eden Mustafa Sandal, gülerek “şini gülsüz arabaya bindiren adamdan adam olur mu?” dedi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı